Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 46
  1. #31

    Подразбиране

    mnogo xubavi modeli!imam samo edna zabeleshka:tova ne e brukselska dantela!!!

  2. #32

    Подразбиране

    само да кажа, че тези моделчета са много хубави, няма значение какъв вид дантела са. ще ми помогнат да си довърша една рокля, която реших да плета. имам изплетени няколко ленти от копринена прежда, на 1 кука, и не можех да реша как да ги свързвам, затова спрях изпълнението й. сега, с вашата помощ, евентуално на лято ще си имам плетена рокля на 1 кука. не знам само кой ще я облича, че от дъщеря ми, малка е още, но някой неща не можем да ги поделим.

  3. #33

    Подразбиране ...

    Разбрах, че не брюкселска дантела.

    Опитах се да сменя заглавието на темата, но не намерих откъде.
    Така, че съжалявам за грешката си с наименоването на тази тема, исках да споделя какво съм открила, надявайки се да бъда полезна. Моля за извинение.


  4. #34

    Smile

    Какво трябва да бъде заглавието и ще го сменя...........

  5. #35

    Подразбиране

    може ли да ми пратиш схеми и на мен. Много ми харесаха. благодаря предварително. dida_atanasova@abv.bg

  6. #36

    Подразбиране

    Хей, момичета, обожавам плетивата на 1 кука. Вярно, че това е имитация на брюкселска дантела. Моля и аз за схемите !Благодаря ви!

  7. #37

    Подразбиране

    Моделите са много красиви. Може ли схемите. email kichukova.julia@gmail.com
    Благодаря предварително.

  8. #38

    Подразбиране

    Моделите наистина са вълшебни,но някой може ли да ми обясни ,как се разчитат схемите...тези чертички и знаци нищо не ми говорят

  9. #39

    Подразбиране

    Моделите са божествени ! Тъкмо се чудих какво да захвана . На първата страница има една много красива бяла рокля . Ще може ли ако някой и има схемата да ми я прати ? les_fleurs_rouges@abv.bg

  10. #40

    Подразбиране

    В българските списания го пише брюжка дантела, може би защото наподобява брюкселската. Макар се брюкселската е много по нежна и ефирна. Аз наскоро плетох, от българско списание бялата пеперуда от третия пост, сега виждам че са я копнали от рускините, ама то всичко е така

  11. #41

    Подразбиране

    Не знам дали тук е мястото но попаднах на тема в руски форум с подобни красоти http://club.osinka.ru/topic-5209?p=1...light=#1849723
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #42

    Подразбиране

    Нито един от четирите линка не се отваря

  13. #43

    Подразбиране

    А аз си помислих,че съм много "умна",та не се отварят.

  14. #44
    nadejdavl
    Guest

    Подразбиране Схеми

    Момичета, имам доста неща изплетени на една кука, но такива които имитират Брюкселска дантела нямам.Намирам ги за много красиви.Изпратете схемите, моля ви. E-mail nadejdavl@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    здравейте и от мен ако някой се интересува от пълния комплект за Брюкселска дантела, аз продавам такъв. 20 бр. совалки, цилиндър и стойка. Чисто нови са има и папка с упътване и 20 урока. Ако проявявате интерес моля да ми пишете

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •