Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Разнообразие от дебели профили за рамкиране

    „Екип” ООД произвежда рамки от пластмасови, дървени и алуминиеви профили внос от Италия, Гърция, Англия, Полша и Турция.

    Многообразието от видове и стилове ще Ви помогне да изберете подходящата рамка, която ние ще произведем в желаните от Вас размери.

    Вижте нашият сайт ( www.ekip-bg.com ), където ще откриете най-близкия до Вас магазин за поръчки на рамки.

  2. #2
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    А в Търново къде можем да рамкираме?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #3

    Подразбиране

    Нашите партньори за град Велико Търново се намират на ул. Васил Левски 9, до фото Кодак #1.

  4. #4

    Подразбиране

    Искам да попитам -ако си харесам профил онлайн и мога ли да си поръчам рамка и паспарту да си дам размера и да ми го изпратите по пощата или по някоя фирма

  5. #5

    Подразбиране

    А в Плевен?...Харесах си №112 искам да сложа Тайната вечеря в рамка,но ми е трудно да преценя по картинка.А в сайта не виждам и цените,размерите....

  6. #6

    Подразбиране

    ами аз виждам че има точно определени размери на тези рамки и на мен никоя не ми савпада не може ли аз да кажа размера?
    Редактирано от BaMbIto : 23.01.2010 в 19:02.
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Послетих преди 2 седмици ателието в град Велико Търново и ми рамкираха един гоблен, дори оставих още един. Реших да Ви покажа резултата от първия, а като взема другия ще покажа и него. Искам да Ви кажа, че сайта няма нищо общо, с това което видях на живо. В ателието имаше страшно много видове, на различни цени, чак не може човек да си избере.
    Редактирано от teen_f : 29.04.2010 в 08:42.
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  8. #8

    Подразбиране

    Много са хубави и разнообразни рамките, но за Панагюрище дали има от къде да си ги вземем?
    zeza_v@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    аз до колкото разбрах може и по поръчка да дадеш размера, който ти трябва и избрания профил
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •