Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много ти е хубава колекцията! И аз трябва да се преборя с тези кръстчета щом и ти си вече на "ти" с тях!Не стават ли по-бавно гоблените ?

  2. #2

    Подразбиране

    Много ми хареса колекцията ти ,толкова е разнообразна и свежа А сега над какво се трудиш ?

  3. #3

    Подразбиране

    Кремена, прекрасна ти е колекцията, страшно много ми хареса първия ти гоблен - морския пейзаж - много нежен и много топли цветове всички мъници са невероятно красиви и си подбрала с голям вкус всички модели, африканките са много колоритни и оригинални!!! Поздравления за прекрасните творби и се радвам, че ги сподели с нас

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления! Доста твои неща съм виждала в етапите,но така събрани на едно място се превръщат в невероятна колекция
    Не знам кой от всички ми харесва най-много- всички са просто прекрасни.
    Приеми моите поздравления и за чудесно подбраните рамки и перфектната им аранжировкати си истински майстор и естет.

  5. #5

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, Кременче! Наистина страхотна си събрала! Пожелавам ти още много сътворени красоти!

  6. #6

    Подразбиране

    Присъединявам се и аз към групата на възхитените ,колекцията ти наистина е много красива и разнообразна

  7. #7

    Подразбиране

    аз виждам една много весела и разнообразна колекция ..поздравления за хубатите гоблени много ми допада вкуса ти при избор на тематика .
    обичам красивите неща

  8. #8

    Подразбиране

    prekrasna i slan4eva kollekcia bravo na teb maistorke

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •