Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 90
  1. #31

    Подразбиране привет

    Кремена , всичко което си ушила за толкова кратко време е прекрасно!

  2. #32

    Подразбиране

    Много стилно и изящно !
    Поздравления за всичко показано до тук !

  3. #33

    Подразбиране

    Браво;много хубава колекция .

  4. #34

    Подразбиране

    Явно форумът ти е оказал много добро влияние, след като в периода преди да го откриеш имаш само три творби, а след това за съвсем кратко време - толкова много! И всичките прекрасни и подбрани с вкус! Пожелавам ти да продължаваш със същото темпо.

  5. #35

    Подразбиране

    Поздравления и от мен! Всичките ти гоблени са много колоритни ,подбрани с вкус,личи си ,че са шити с желание!Не оставяй Параклиса,още снощи го разглеждах като си качваше снимките,струват ми се добри цветовете , а той си е красив гоблен.Боцкай по малко и по него,все един ден ще е в готовите....

  6. #36

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени си ушила. Много стил и красота. Особено съм впечатлена от африканките и пейзажите на Heritage. Поздравления!

  7. #37

    Подразбиране

    Поздравления! Доста твои неща съм виждала в етапите,но така събрани на едно място се превръщат в невероятна колекция
    Не знам кой от всички ми харесва най-много- всички са просто прекрасни.
    Приеми моите поздравления и за чудесно подбраните рамки и перфектната им аранжировкати си истински майстор и естет.

  8. #38

    Подразбиране

    Поздравления и от мен, Кременче! Наистина страхотна си събрала! Пожелавам ти още много сътворени красоти!

  9. #39

    Подразбиране

    Присъединявам се и аз към групата на възхитените ,колекцията ти наистина е много красива и разнообразна

  10. #40

    Подразбиране

    аз виждам една много весела и разнообразна колекция ..поздравления за хубатите гоблени много ми допада вкуса ти при избор на тематика .
    обичам красивите неща

  11. #41

    Подразбиране

    Страхотна колекция !!! Голяма красота!!!
    В първия момент Майкъл Пауъл ми допадна най -много , но след като разгледах всичко, вече не знам...

  12. #42

    Подразбиране

    Имаш изключително разнообразна и красива колекция Африканките са разкошни и изобщо всичко, което видях много ми хареса.

  13. #43

    Подразбиране

    Поздравления и от мен! Много впечатляваща колекция си събрала и то за много кратко време!

  14. #44

    Подразбиране

    Колекцията ти ми достави голямо удоволствие!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, благодаря от все сърце на всички, които не само че ежедневно ме вдъхновявате и нахъсвате с прекрасните си творби, но и надникнахте тук и харесахте моята наистина скромна (все още) колекция. Думите ви значат много, страшно за мен и със сигурност ще ме стимулират да боцкам все повече и по-интересни гоблени.
    За всички малки, големи и по-големи гобленарки: от мен - днес взех шофьорския си изпит, хип-хип ура!!!!

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •