Показване на 1 до 15 от 71

Тема: Солария

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моята Йерусалимска икона е на Солария-от първите ,които се появиха след гостуването на оригинала.Но тогава нямаше ламе-сега не зная как я комплектоват.

  2. #2

    Подразбиране

    Да си кажа и аз мнението , педи години много уважавах тази фирма , гоблените са изпипани , и стават много сполучливи , в последствие на Христос чука на вратата , само един цвят не ми достигна , и като почнах да го търся в ДМЦ каталога и не го открих , а го открих в Анхора ( а да поясня, тогава етикетчетата бяха - ДМЦ , сиреч други конци няма, на опаковката ) , много се разочаровах . Скоро ми подариха Ангела на бялата лилия и - загубих време , но ги гледах в магазина по каталога на конците , и ДМЦ и Анхор , отново 2 цвята не намерих , май са Венус , та - това ме подразни , и просто не си купувам гоблени от тази фирма , независимо , че наистина са изпипани отвякъде . Принципен въпрос - поне не искам да ме лъжат , за гоблена съм убеден , че ще стане чудесен , но .... , а и цените нещо много във висините се движат , и това е другото , което ме кара да не си купувам тяхните гоблени

    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Искам и аз да попитам нещо,В момента си комплектовам иконата Св,Троеручица на Солария по схема от нета,Дали някой го има ушит да го видя,Не зная защо ,но винаги съм искала да имам тази икона вкъщи,А за първи път ще шия икона и всички викате ,че били много трудни и аз взех да се плаша малко,А по повод изказването на Miro аз си купувам конци те от ключа ДМЦ дали ще стане добра,

  4. #4

    Подразбиране

    Определено, така уших Разговор с Христос , по схеми на Солария , една приятелка ми ги даде , и стана великолепен . не само , че не трябва да се притесняваш , ами продължи смело напред. Не са толкова трудни , не се отчайвай .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Определено, така уших Разговор с Христос , по схеми на Солария , една приятелка ми ги даде , и стана великолепен . не само , че не трябва да се притесняваш , ами продължи смело напред. Не са толкова трудни , не се отчайвай .
    Благодаря много за куража

  6. #6

    Подразбиране

    Определено иконите им са трудни, но красиви. В момента шия Казанската богородица, но вече нямам нерви. Моята е с конци Венус, но не съм доволна от качеството им.
    fillipova@yahoo.com

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •