Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 71

Тема: Солария

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Някъде бях писала-и моята Йерусалимска богородица е на Солария.Първата им разработка при пристигането на самата икона в България.

  2. #2

    Подразбиране

    И моята Мадона с грозде е на Солария-конците май са Венус-невероятен подбор, наистина също много красив гоблен

  3. #3

    Подразбиране

    Сега почнах да шия "Св Георги" на Солария , обаче по схема свалена от нета ... Още няма кой знае какво за показване , затова не съм снимала...
    Но искам да помоля ако някой е шил оригиналната компректовка , да покаже да сверим ключа за цветовете - номерата.. за всеки случай
    Шия го с ДМЦ (е, още не съм купила всички цветове , де )

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета и момчета, аз също имам питане за Йерусалимската Богородица.
    Може ли Солария или някой, който има схемата за варианта 1:1 да ми каже, колко бода е?
    Трябва ми за подарък и искам да преценя, дали ще се вместя в срока.

    Благодаря предварително!

  5. #5

    Подразбиране

    Бисквитка, мисля, че не толкова броя на бодовете тук са от значение, а колко време имаш и колко от него е свободно да го посветиш на иконата.Но ако някой може, нека ти каже броя на бодовете.Пожелавам ти успех!

  6. #6

    Подразбиране

    Lari, благодаря!
    Времето, за съжаление, е малко - около 4 месеца, а на ден мога да шия 300 - 600 бода, когато цветовете са много.

    Е, има и други, не по-малко красиви гоблени с религиозна тематика, но на мен този ми се струва, че ще се хареса най-много.

  7. #7

    Подразбиране

    Бисквитка, Йерусалимската Св. Богородица е 200 х 250 бода. Излиза малко по-голям от един лист голям формат.

  8. #8

    Подразбиране

    Jully, благодаря ти много!

    Ще успея да зарадвам прекрасен човек, ура!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте!
    Започвам да шия гоблена Благославящият Христос на Солария с размери 27 на 38,3 см.Мисля че бодовете са 1 : 4 ,с определени детайли 1 :1 .Но моля за потвърждение.
    В комплекта не пише съотношението на бодовете..

  10. #10

    Подразбиране

    Да точно така е но то и няма друг начин казва се с детайл 1-1 шила съм го страхотен става само трябва да внимаваш там където се намества детайла да е точно по схемата

  11. #11

    Подразбиране


    Благодаря за отговора!

  12. #12

    Подразбиране

    ако е тук мястото искам да попитам стигат ли конците на гоблените на солария,защото шия модоната с младенеца и ангела и имам притеснения , че няма да ми стигнат конците за лицата. конците са венус Благодаря

  13. #13

    Подразбиране

    До сега не съм имала проблем с конците.Дори са ми оставали.Дано и твоите стигнат.Гобленът е много красив!

  14. #14

    Подразбиране

    дано, и аз на това се надявам, защота съм от провинцията и незная каде се продават , а и номерата не им зная.все пак лицата са едно към едно и малко конци отиват , но въпреки всичко много са малко.

  15. #15

    Подразбиране

    Аз имах тяхна сглобка с ДМЦ от 52 цвята и само един от цветовете не ми стигна и то съвсем малко от него. По принцип не би трябвало да имаш проблем.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •