Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 71

Тема: Солария

  1. #16

    Подразбиране

    И моята Мадона с грозде е на Солария-конците май са Венус-невероятен подбор, наистина също много красив гоблен

  2. #17

    Подразбиране похвала

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Елисавета,моята икона е на Солария-първата им разработка.Погледни в албума ми и ще я видиш.
    Лари имаш невероятна колекция!!!Поздравления!За тези красоти се изисква много любов, търпение и работа! Ти навярно ги притежаваш в изобилие!

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Момичета и момчета, аз също имам питане за Йерусалимската Богородица.
    Може ли Солария или някой, който има схемата за варианта 1:1 да ми каже, колко бода е?
    Трябва ми за подарък и искам да преценя, дали ще се вместя в срока.

    Благодаря предварително!

  5. #20

    Подразбиране

    Бисквитка, мисля, че не толкова броя на бодовете тук са от значение, а колко време имаш и колко от него е свободно да го посветиш на иконата.Но ако някой може, нека ти каже броя на бодовете.Пожелавам ти успех!

  6. #21

    Подразбиране

    Lari, благодаря!
    Времето, за съжаление, е малко - около 4 месеца, а на ден мога да шия 300 - 600 бода, когато цветовете са много.

    Е, има и други, не по-малко красиви гоблени с религиозна тематика, но на мен този ми се струва, че ще се хареса най-много.

  7. #22

    Подразбиране

    Бисквитка, Йерусалимската Св. Богородица е 200 х 250 бода. Излиза малко по-голям от един лист голям формат.

  8. #23

    Подразбиране

    Jully, благодаря ти много!

    Ще успея да зарадвам прекрасен човек, ура!!!

  9. #24

    Подразбиране

    Сега почнах да шия "Св Георги" на Солария , обаче по схема свалена от нета ... Още няма кой знае какво за показване , затова не съм снимала...
    Но искам да помоля ако някой е шил оригиналната компректовка , да покаже да сверим ключа за цветовете - номерата.. за всеки случай
    Шия го с ДМЦ (е, още не съм купила всички цветове , де )

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Елисавета,моята икона е на Солария-първата им разработка.Погледни в албума ми и ще я видиш.
    Разглеждам албума за пьрви пьт и мога само да кажа- дьлбок поклон! страшно сьм впечатлена! СТрахотен вкус ! Страхотен труд !

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте!
    Започвам да шия гоблена Благославящият Христос на Солария с размери 27 на 38,3 см.Мисля че бодовете са 1 : 4 ,с определени детайли 1 :1 .Но моля за потвърждение.
    В комплекта не пише съотношението на бодовете..

  13. #28

    Подразбиране

    Да точно така е но то и няма друг начин казва се с детайл 1-1 шила съм го страхотен става само трябва да внимаваш там където се намества детайла да е точно по схемата

  14. #29

    Подразбиране


    Благодаря за отговора!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от antoany Виж мнение
    Моля ви помогнете да открия коя фирма прави гоблена мадона феручи 1към 1 . много искам да го шия но едно към едно
    има я в Златен гоблен 1:1-27.60лв
    както и в ЗАРЯ-пак 1:1 но цената и е 12 лв
    разликата е ,че на златен гоблен конците са ДМЦ , а на ЗАРЯ са ариядна

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •