Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 71 от 71

Тема: Солария

  1. #61

    Подразбиране

    Момичета започнах на Солария "Исус на кръстта"някой ако го е шил моля да сподели мнение,става ли сполучлив?

  2. #62

    Подразбиране

    Да,става, но е доста труден с тези детайли. На Солария винаги гоблените са хубави.

  3. #63

    Подразбиране

    Въпреки 60-те цвята,конците Венус,затруднените схеми и детайлите 1:1 се получи страхотен гоблен

  4. #64

    Подразбиране

    СУПЕР гоблен е станал.БРАВО PRODIGY_26

  5. #65

    Подразбиране

    Страхотен е. Това е Солария!Трудничко, бавничко и красиво.Струва си труда.

  6. #66

    Подразбиране

    Солария ми е любима фирма, аз скоро открих, че един и същи гоблен е разработен по различен начин от всяка фирма.

    Святото семейство е прекрасен гоблен и много сложен предполагам

  7. #67

    Подразбиране

    Нова съм.Искам да попитам в гоблена "Йерусалимска Св.Богородица"на Солария цвят конец №1 в схемата 1:1 какъв цвят е,номер в каталога на venus-конци,и какъв е схематичния знак?Получих си гоблена но при комплектоването са пропуснали №1 цвят,питах по е-мейл във фирмата но нямам отогвор.Благодаря ако някой знае и ми отговори.

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vilka81 Виж мнение
    Нова съм.Искам да попитам в гоблена "Йерусалимска Св.Богородица"на Солария цвят конец №1 в схемата 1:1 какъв цвят е,номер в каталога на venus-конци,и какъв е схематичния знак?Получих си гоблена но при комплектоването са пропуснали №1 цвят,питах по е-мейл във фирмата но нямам отогвор.Благодаря ако някой знае и ми отговори.
    Щом си направила поръчката от самата "Солария"-ще ти отговорят.Ако трябва пиши им пак.Знам,че винаги са били много коректни и внимателни.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #69

    Подразбиране От Златка

    Тове е разработка на "Солария"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #70

    Подразбиране

    Здравейте!
    Има ли някой, който е шил гоблен "Българка" на Солария?
    Моля за мнения относно изработката на самият гоблен

  11. #71

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Отдавна ми е мечта да направя големия вариант на Българка, но за съжаление не мога да си я позволя...Ако някой я е правил или разполага със схема и ключ може ли да ми я прати на nadejda.t.87@gmail.com .. Благодаря предварително

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •