Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Жената, която приема гоблените в "Купчийницата" не ги рамкира.
    Незнам как се е получило да бъде "нелюбезна".
    fani1974 пишеш "рамкиращата".Но аз съм срещала там човека, който ги рамкира и е мъж.
    Освен това гоблените досега /София, Изабела, мънистената роза, Дамата в червено - все там са рамкирани/ жената там мери ПРЕД МЕН гоблена и е оставяла резерви за рамкирането.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Много добре знам, че продавачката в магазина не рамкира гоблени, и не е нелюбезна, напротив - веднага се обади на жената, която ми го беше рамкирала, за да оправим нещата. Разбира се с пари всичко може да се оправи, а както писах аз си платих 2-ра рамка, с по 5 милиметра по голяма от първата :-) Ако беше пейзаш както предишния ми гоблен може би нямаше да забележа, не и веднага, но уви- беше човек и детайлите му се губиха. Колкото до рамкиращата жена - аз си избрах рамки от нейната колекция, а не от тази в другата разновидност, която рамкира един художник... явно мъжът е по-добър в рамкирането.
    А там отидох, защото прочетох много добри отзиви за това ателие, но нека да се има в предвид и случаите като нашите с Елена763.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •