Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Unhappy СРЯЗАНА ПАНАМА

    Здравейте момичета Дайте идея как да си оправя панамата ,която детето сряза с кръцката Само да отбележа ,че доста съм ушила от гоблена ,а той е Хаед и дори не мога да си помисля да го започна на ново Резнати са три нишки една до друга Приемам всякакви идеи и предложения

  2. #2

    Подразбиране

    Олееее, ужас виж какво мога да ти предложа не знам дали ще ти свърши работа, но да си кажа - почнах едно гобленче и почти го завърших като установих, че посредата панамата е леко резната, та загладих отдолу едно парченце подлепващо, но го изоставих, мисля че ако пошиеш внимателно отгоре няма да се отвори

  3. #3

    Подразбиране

    Аз мислех същото ,но с парченце панама да подложа от долу и да шия внимателно но ще чакам и други мнения Те са три бода и самите нишки са се разцепили

  4. #4

    Подразбиране

    Аз бих предложила малко секундно лепилце, но нанесено много внимателно с клечица или нещо подобно само да слепне леко рязнатите нишки. Там ще стане малко по-твърдо, но предполагам няма да си проличи след като се ушие. Успех, каквото и да избереш

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също бихти предложила пдлепващо.То е тънко и залепва здраво.
    Най-добрите и красиви неща не могат дабъдат видени,нито докоснати.Те се усещат в сърцето.

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей, може да пробваш с малко безцветен лак за нокти. Аз по принцип с него си минавам ръбовете на панамата преди да започна да шия нещо. Но бих те посъветвала каквото и да решиш да направиш да пробваш първо върху някакво малко парченце и чак тогава върху гоблена...Успех

  7. #7

    Подразбиране

    Опитай на някое парченце да срежеш и после да опиташ съветите, така ще си по-сигурна


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Моята идея е малко нестандартна,но съм го пробвала и става,стига да имаш дълга коса.Вземаш един косъм,промушваш го по дължината където е срязано,слагаш подлепващо,така косъма ще държи бодките и не се вижда.
    Дано съм обяснила правилно.
    Не ми се смейте много на идеята.

  9. #9

    Подразбиране

    Идеята на Mynki ме подсети.. Вместо косъм, вземи 2-3 нишки от крайчеца на панамата и ги преплети в някаква околност на срязаното. Това, че някъде ще стане по-дебела панамата, предполагам ще се покрие от бодчетата...

  10. #10

    Подразбиране

    Виж тук е дадено за снаждане, но мисля че и в твоя случай е приложимо :

    Сложи под срязаното малко парченце панама и го покрий внимателно с бодове, успех!
    Редактирано от smeshko : 17.09.2009 в 23:22.

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,благодаря на всички за съветите Сега да кажа какво направих Отрязах един квадрат от панама и го подложих от долу и започнах да шия от горе .Хубавото беше ,че този участак е едноцветен и нямаше смяна на конци.Получи се доста добре и не личи прорязаното Благодаря на всички за мненията

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •