Показване на 1 до 15 от 44

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране хрема

    Иначе за хрема аз ползвам при баткото, който е на 6 год., и за себе си, това:
    в 10 мл физиологичен разтвор капвам 6-7 капки клеева тинктура - слагам по 3-4 пъти на ден с капкомерче в носа. Чудна работа върши. Вече не ползвам други капки за нос.
    Физиологичния разтвор и тинктурата си купувам от аптеката.
    За физиологичния разтвор аз лично съм си купила една банка от 200 мл и си тегля със спринцовка от там. Излиза доста по-евтино от малките разфасовки.
    Снежи,моля те дай мнение правилно ли е според теб.

  2. #2

    Подразбиране

    Снеже, кажи нещо за имунната система с медец.А пък ако се качват и килограми ще съм ти много благодарна.
    Правя си мед , лимони и орехи, но няма кой знае какъв ефект.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Снеже, кажи нещо за имунната система с медец.А пък ако се качват и килограми ще съм ти много благодарна.
    Правя си мед , лимони и орехи, но няма кой знае какъв ефект.
    пребави и краве масло.мисля че беше на 1буркан 1пакетче.но да кажат другите.за тази рецепта знам с сигурно се дебелее.но ако искаш аз раздавам на воля.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Снеже, кажи нещо за имунната система с медец.А пък ако се качват и килограми ще съм ти много благодарна.
    Правя си мед , лимони и орехи, но няма кой знае какъв ефект.
    Ееей,точно когато си писала сьобщението,аз сьм се разхождала из вашия красив парк в Пазарджик......а сега да ти кажа ,че от лимона няма да напьлнееш,а като свьршиш дозата,която си обьркала,направи си половин кг мед с 10 гр млечице/натурално/от пчеларския магазин и си вземай по1чаена льж. 2 пьти дневно ,като го задьржаш по-дьлго под езика-1 ЧАС ПР ХРАНА


    АЗ СЬЩО ИМАМ ИЗЛИШНИ КГ
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  5. #5

    Подразбиране

    Снеже, много ти благодаря.Ще го направя, дано има ефект.С хапчета и добавки за 2 месеца имам само килограм качен

    Радвам се, че си посетила парка ни.Наистина има с какво да се гордеем в Пазарджик
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •