Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 91
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на veselkoto!

    Аз съм нова във форума, но искам да споделя с вас своите скромни постижения. До сега само четях и разглеждах, но нямах смелост да се включа. Ще се радвам и аз да стана част от света на Интернет Гобленарките!

    Това е първият гоблен, който уших: малък и лесен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    А ето и следващите 2: "Мадона Феручи" и "Молитва" по картината на Уилям Бугеро, от чията комплектовка съм малко разочарована
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Последва нещо по-абстрактно, което страшно харесах, от списанието Галерия бродерия е, с посочените там конци. Казва се "Композиция с орхидеи"
    "Лунният ангел" е комплектовка на "Милена стил".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    После с раждането на дъщеричката ми, логично ме завладя детската тематика. Пчеличките уших като подарък за моите племеннички. Те също са от списанието Галерия бродерия, но ужаса с несъответствието на конците беше невероятен. Та в крайна сметка падна едно шиене и разшиване. Конците подбрах по собствено усмотрение сподед картинката. Сега намирам някои несъвършенства, но......

    А малката русалка е комплектовка на фирма "Аника", на пътеките на Младост3. Стана страхотен. Поръчала съм си и следващ, но като го взема ще ви го покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Сега се боря с "Класосъбирачките", той е комплектовка на фирма "Ран 4" Разград, подарък ми е, но не съм убедена дали ще стане много добре, та малко го мотая и все си намирам да ушия още нещо покрай него. Но все някой ден ще му стъпя ня врата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    А тези двата са творение на майка ми, но имам удоволствието да красят моя дом
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Ето го в готов вид! Дано ви хареса
    Сега заедно с русалката ще ги давам за рамкиране, че ще са един до друг и трябва да им измисля някакви сходни рамки. Лек ден на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Ето ги и рамкирани, с една и съща рамка и различно паспарту.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    А това са гоблените на мама. Прилагам снимков материал.
    Ще ги публикувам тук да не натоварвам излишно с отделна тема. Приятно гледане!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    И останалите.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    И така: показвам моя "Снежко" с много Коледно настроение! Дано ви хареса. Ще прикрепя снимка и на оригиналната цветова гама, аз я измених според резервите в къщи. И без това едното зелено ми се стори доста ярко, нещо не можах да го възприема. Това беше първият ми Dimentions (всъщност когато го започнах, си нямах и на идея на коя фирма е, после ми подсказаха )
    Та хич не беше лесно, с разните му полукръстчета, контури и френски възли, но мисля че резултата си струваше. Доста кусури съм си намерила, но ще се коригираме в бъдеще
    Та със "Снежко" ви желаем Весела Коледа и много ведро настроение по предстоящите празници!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Ето го и рамкиран!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Хайде, който не си е свършил работата за миналата година сега да се поправи.
    В първите дни на новата година ви показвам Гърция, още не е изпрана. За рамка ще почака докато ушия Италия
    Успешна година на всички
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен! Абе цялата поредица е много красива.

  15. #15

    Post

    Реклама:
    Страхотно гобленче много добре е станало браво на теб кога успя .А иначе ина мен тази серийка ми е много любима

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •