Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 91
  1. #31

    Подразбиране

    Рамките са ти идеални - все едно са специално за тези два гоблена ... Винаги съм си ги представяла така!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #32

    Подразбиране

    прекрасно се допълват двата пейзажа и с рамките си уцелила .
    поздравления
    обичам красивите неща

  3. #33

    Подразбиране

    БРАВО ЗА ХУБАВИТЕ ГОБЛЕНИ,НАИСТИНА СА СТРАХОТНИ,АЗ ДА СИ ПРИЗНАЯ ИМАМ УШИТИ САМО 6 ОТ КОИТО 2 САМ ПОДАРИЛА И ЕДИНИЯТ Е ПАЛНА СКРЪБ ЗАЩОТО МИ ДАДОХА НЯКАКВА ПРЕПРАВЕНА СХЕМА ТА ИМА ЕДНИ ЦВЕТОВЕ ЧЕ СВЯТ МОЖЕ ДА ТИ СЕ ЗАВИЕ ,НО КАКТО И ДА ПОНЕ ГО ПОЛЗВАХ ЗА ДА СЕ ПО НАУЧА.А В МОМЕНТА ИМА 3 КОИТО САМ ЗАПОЧНАЛА НО СА В НАЧАЛЕН СТАДИЙ,ЕДИНИЯТ Е ЩАМПИРАН И Е СЛЪНЧОГЛЕДИ,ДРУГИЯТ Е ИРИСИТЕ НА ВАН ГОГ И ТРЕТИЯТ Е СЛЪНЧОГЛЕДИТЕ НА ГОГ.

  4. #34

    Подразбиране

    Браво за избора и изработката на гоблени. За година и малко във форума мисля, че доста напредна. Гоблените ти са свежи и подходящо рамкирани. Всички много ми харесаха.

  5. #35

    Подразбиране

    Много ви благодаря, момичета! Ценя високата ви оценка!

  6. #36

    Подразбиране

    Ехоооо, ето най-накрая и пеперудките ми на Dimentions, честно да си призная ми взеха здравето. Особено контура, май за него отделих най-много време. Толкова ми се увидя, че го бях зарязала, но сега съм си харесала друг и трябваше да завърша този, че срамота...... Поздрави на всички, дано ви хареса
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Пеперудите са прелест, както и цялата ти колекция . С нетърпение ще чакам да видя какво е новото което си харесала

  8. #38

    Post

    Заслужава си труда,който си положила.Пеперудите са прекрасни!!!!

  9. #39

    Подразбиране

    Прекрасен е този гоблен, много живи цветове има.

  10. #40

    Подразбиране

    viarno che konturite na Dim sa dosta slojni no si zaslujava, te pridavat edin mnogo zavurshen vid na proizvedenieto
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  11. #41

    Подразбиране

    страхотни пеперуди.много ама много са красиви

  12. #42

    Подразбиране

    Много са красиви пеперудите!

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veselkoto Виж мнение
    Ехоооо, ето най-накрая и пеперудките ми на Dimentions, честно да си призная ми взеха здравето. Особено контура, май за него отделих най-много време. Толкова ми се увидя, че го бях зарязала, но сега съм си харесала друг и трябваше да завърша този, че срамота...... Поздрави на всички, дано ви хареса
    Ссссссссупер са-щом е Dimension!А на здравето съм сигурна, че вече не му мислиш-след като е готов гоблена.Поздравления!Я сега подскажи кoе е следващото ,което си намислила?

  14. #44

    Подразбиране

    Много колоритно моделче!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни пеперуди!!

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •