Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 56
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета
    А в/у тази ситна панама за която казваш sissak как се шие та то направо си е чисто бодене на очите , за да налучкам къде да боцна

  2. #32

    Подразбиране

    На 28 каунт се шие през нишка, много е удобно, когато има четвъртинки бодове или контурен бод, който минава през средата на кръстчето. А пък и става много по-нежно, отколкото върху Аида (когато не се зашива фонът, разбира се).

  3. #33

    Подразбиране

    Аз пак съм тук с едно питане ако позволите,Къде във Варна мога да си купя по-едра бяла панама или трябва да си поръчам от сайта,И ако може да ми кажете и къде да си потърся маркер ,който се ползва и за панама много ще съм ви благодарна,Обиколих доста книжарници и там ме гледаха доста учудено,

  4. #34

    Подразбиране

    На черна панама разчертавам с обикновен молив - черен.Става и с креда, но не толкова прецизно и бързо пада.

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета, тази или другата седмица в "дървения " магазин на Хр.Ботев в София очакват да получат АИДА 14 и 16 каунт - различни цветове и цената им ще бъде 10 лв.Но аз искам да питам. Някой шил ли е с конци китайско ДМЦ. Защото сравних с нормалното ДМЦ и ми се видя добро. Моля, ако някой е шил - да сподели.

  6. #36

    Подразбиране

    В книжарниците няма такъв маркер за панама. има го в магазина на ДМЦ. има и бял молив за черна панама. Аз си купих. Но ако питате мен, най доброто решение е с тропоска с контрастен цвят /бял/ конец, и след като ушиете гоблена - тропоската се сваля.

  7. #37

    Подразбиране

    има разлика в китайското дмц и оригиналното, аз ших и при това са по тънки! съжелявам че почнах да шия с тях

  8. #38

    Подразбиране

    Аз пък разлика в цветовете не открих. Само два от конците (цветовете) бяха по-тънки, но се оказа, че същите са по-тънки и при DMC! Казвам го със сигурност, защото започнах да шия с китайското, а трябваше да довършвам с оригиналното DMC и разлика върху гоблена НЯМА! Аз пък не съжалявам, че ших с тях, а съжалявам, че в моя град ги няма и трябва да давам по 95 стотинки за DMC!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  9. #39

    Подразбиране

    В Бургас са левче.Поне толкова ги взех последния път-лятото.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Момичета, тази или другата седмица в "дървения " магазин на Хр.Ботев в София очакват да получат АИДА 14 и 16 каунт - различни цветове и цената им ще бъде 10 лв.Но аз искам да питам. Някой шил ли е с конци китайско ДМЦ. Защото сравних с нормалното ДМЦ и ми се видя добро. Моля, ако някой е шил - да сподели.
    Аз съм шила.Не открих разлика нито в цветовете, нито в качеството.

  11. #41

    Подразбиране

    A какви са тия 'китайски дмц'?

    И някой може ли да ми каже къде в Пловдив продават такова нещо?

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    A какви са тия 'китайски дмц'?

    И някой може ли да ми каже къде в Пловдив продават такова нещо?
    Говорим за конците "ROSACE"

    http://www.sheherezada.com/

  13. #43

    Подразбиране

    Благодаря ти, sissak, да разбирам, че такива неща могат да се намерят само по интернет, едва ли ги продават из града.
    А като си плати човек доставката, не излиза ли златна... с куриер...

  14. #44

    Подразбиране

    Ами.. в такъв случай си купи от вашия магазин ДМЦ, поне ще си сигурна, че е ДМЦ /не знам дали знаеш какво ДМЦ се продава в Балгърия./ Никой никого не кара на сила. За мен са добри.

  15. #45
    desi_angelova
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Извинете ако въпросът ми е глупав, но коя панама е по-ситна - аида 14 или българска 22?

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •