Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 56 от 56
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_angelova Виж мнение
    Извинете ако въпросът ми е глупав, но коя панама е по-ситна - аида 14 или българска 22?
    колкото по-голям е номера толкова е по-ситна.Номера означава колко бода има на един инч или на 2.54см
    на 14 има 14 бода на 2.54см, а на 22 има 22 бода на 2.54см

  2. #47

    Подразбиране

    здравейте! Някой знае ли откъде може да си купя панама 25 каунт и то на метър. Благодаря

  3. #48

    Подразбиране

    Магазините са няколко. Но без да правя реклама - 1-ви На ул. Стефан Стамболов /улицата на "женския пазар"/ там панамата е скъпа. 1м. и то не двойна ширина е около 22-24 лв за метър и 2-ри магазин на ул. Хр. Ботев /мисля, че е № 92/ абе дървения магазин, там панамата е двойна ширина и всички 14, 16, 18 и т.н. и всички цветове а по 10 лв/м. Ако нещо не ти е ясно пиши ми на ЛС

  4. #49

    Подразбиране

    а дали може да се поръчи аида 14 с дължина 2,5 -3 метра с ширина 45 - 50 см?

  5. #50

    Подразбиране

    По принцип панамите се произвеждат в единична ширина около 70-80 см и двойна 140-150 см. Ще си купиш 1м двойна разделяш на 2 и след като съединиш двете части ще получиш лента 280-300 см дълга и широка 40-50 см.

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetoslav_c Виж мнение
    Здравейте можете ли да ми кажете от къде мога да си купя бяла панама на аида 14 но цял метър?Може и да не е български сайт. И да забравих да кажа по интернет защото аз съм от малък град и тука няма нищо
    http://www.8888bg.com от тук можеш да си поръчаш

  7. #52

    Подразбиране Бяла панама на Аида 14ct

    Здравейте,
    аз се интересувам къде мога да поръчам разграфена панама 14, 16 каунта на метър на по ниска цена, може и да не е Аида. А този сайт който давате " аксиома" не показва цена на метър

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli23 Виж мнение
    Здравейте,
    аз се интересувам къде мога да поръчам разграфена панама 14, 16 каунта на метър на по ниска цена, може и да не е Аида. А този сайт който давате " аксиома" не показва цена на метър
    Виж горния пост.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  9. #54

    Подразбиране

    здравейте,
    не знаех къде да си напиша въпросчето.
    Търсех отворена тема за панами , но не открих и затова пиша тук.
    Извинявам се ако не е мястото тук. Търся панама Zweigart's 14 Count Aida Cloth номер 715 - като тази на снимката която прилагам .
    Ако има и друг вид не държа да е Аида , търся този цвят 14 каунта.

  10. #55

    Подразбиране

    VenezS, виж в сайта на Милена стил, тя поддържа много цветни панами

  11. #56

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    здравейте,
    не знаех къде да си напиша въпросчето.
    Търсех отворена тема за панами , но не открих и затова пиша тук.
    Извинявам се ако не е мястото тук. Търся панама Zweigart's 14 Count Aida Cloth номер 715 - като тази на снимката която прилагам .
    Ако има и друг вид не държа да е Аида , търся този цвят 14 каунта.
    Можеш да попиташ на ЛС kati31 - тя има магазин , възможно е и тя да има . Ирена Костова и е името.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •