Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 56
  1. #1

    Подразбиране Бяла панама на Аида 14ct

    Здравейте можете ли да ми кажете от къде мога да си купя бяла панама на аида 14 но цял метър?Може и да не е български сайт. И да забравих да кажа по интернет защото аз съм от малък град и тука няма нищо

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetoslav_c Виж мнение
    Здравейте можете ли да ми кажете от къде мога да си купя бяла панама на аида 14 но цял метър?Може и да не е български сайт. И да забравих да кажа по интернет защото аз съм от малък град и тука няма нищо
    Аида ли искаш.Защото в някои градове има и българска,приблизително 14 каунт.Иначе метъра на бялата аида е около 25 лева,в зависимост от магазина.Аз мога да ти купя и изпратя,ако искаш.

  3. #3

    Подразбиране

    да държа да е аида.Ами в краен случай ако не си намеря от друго място тогава ще те ангажирам

  4. #4

    Подразбиране

    Здравей! Единият вариант е да поръчаш от тук, но в момента магазина е в отпуск и така и не разбрах до кога.
    http://www.goblenite.com/
    Аз съм поръчвала от тук и съм много доволна, ако имаш още въпроси пиши ми на лични.
    http://www.axioma.3clab.com/gobleni.html

  5. #5

    Подразбиране

    Не продават ли в Аксиома само на парчета.Не видях да предлагат на метър.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Оооо,в такъв случай панамата е на супер цена.Благодаря.

  8. #8

    Подразбиране

    Да определено там цената е супер, ако наистина като си поръчаш е толкова.Благодаря много за отговорите в най-скоро вереме ще си поръчам!

  9. #9

    Подразбиране

    Аз вече си поръчах от Аксиома и съм страшно доволна от невероятно бърата доставка - буквално за 24 ч я доставиха. Страхотни са! А и панамата не е лоша!

  10. #10

    Подразбиране

    да и аз си закупих панама и даже ми я изпратиха безплато защото цената била по-ниска но още не били променили това в сайта си!
    Супер са! Изпратиха ми я светкавично казаха ми че предлагат и черна панама, но и това още не са добвили в сайта си!

  11. #11

    Подразбиране

    доколкото разбрах цената е 14,50 за метър нали?ако е така е супер цена ,защото онзи ден си купих 14ct много по-малко парче синкава и струва 9лв,а бялата беше 8. поръчалите вече могат ли да ме осветлят колко струва доставката и точно как става.а тази,която е 150см ширина по-груба ли е?

  12. #12

    Подразбиране

    Тези цени са много добри, но не видях 16 и 18 каунт. Дали имат и такава аида?

  13. #13

    Подразбиране

    бихте ли ми казали колко струва доставката и кога се плаща цената.благодаря!

  14. #14

    Подразбиране

    аз като си купувах беше 14.50лв на метър, но ми казаха че имали намаление което не е отразено т.е по-малко от 14.50лв.Но ти като си поръчваш и като влезев сайта нали пише колко е? А и те ще ти изпратят писмо и ще видиш колко струва!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от svetoslav_c Виж мнение
    да и аз си закупих панама и даже ми я изпратиха безплато защото цената била по-ниска но още не били променили това в сайта си!
    Супер са! Изпратиха ми я светкавично казаха ми че предлагат и черна панама, но и това още не са добвили в сайта си!
    Какъв каунт е черната панама?

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •