Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    pep-4o написа:
    Лошото е това, че след като веднъж организмът ти е предразположил очите да се свива онова там нещо, доктора и природата не дават гаранция, че пак няма да се получи това свиване и съответно късогледство, гаранцията им е поне 3-4 години, но след това - не се знае. И като видя, че ме хваща шубето обясни, че това се прави наложително,

    За това и аз си мисля ,че повечето такива намеси в организма са със срок на годност ,пък и не се знае как тялото ще възприеме една такава външна намеса.Въобще си има много плюсове и минуси,които трябва да се имат напредвид, ако тръгнеш да ти правят някакви корекции.Трябва да имаш наистина сериозен мотив ,за да направиш подобна стъпка.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз също гледам в захлас"пълна промяна"и тайната ми мечта е да бъда участник в нея Само че не вярвам в България този вид хирургия да е на нивото ,което е в Америка.С радост бих намалила гърдите си наполовина/поне/,защото е истински проблем да имаш огромни гърди.Поне за мен размерът на бюста винаги е бил по-скоро неудобство,отколкото преимущество.Имат ли си представа тези с малките гърди колко е трудно да намериш подходящ сутиен,който да ти прибира бюста,а не да го развисва още повече :wink: Или може би кой каквото си няма...

  3. #18

    Подразбиране

    Права си Дими,и това също е неприятно.Имам приятелки с твоя "проблем" и те са ми казвали,че освен трудното намиране на подходящ и хубав сутиен,много ги боли и гърба.

  4. #19

    Подразбиране

    големият бюст е по скоро наказание отколкото преимущество. ужас ме обхваща когато трябва да си купя нов сутиен, защото поне 15 - 20 лева трябва да приготвя за най обикновен, който няма да издържи на всекидневно носене и пране. а болките в гърба са ужасни, добре че след раждането сложих някое и др. килце та по не ми тежат.ако трябва да се подложа на операция ще е за намаляване на бюста, но за абитуриентския ми бал такава операция струваше от порядъка на 25 000 $, е това беше преди 10 години...

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета, и аз по едно време исках да си правя операция за намаляне на бюста, но моя мъж не ми позволява и дума да изрека в тази посока.
    Така сме по-апетитни.
    Наистина е проблем да си намериш сутиен :twisted: . Много често продавачките се опитват да ми пробутат чашка В, но с голяма гръдна обиколка (например 100 или 110) :twisted: :twisted: , а аз съм 80 D. Хем скъпи, а след това да ги и преправяш. Повечето собственици на магазини за бельо порачват само по 1-2 бройки от тези номера, защото ги е страх, че няма да ги продадат. И все предлагат едни "утрепани" модели. А мисля, че ние не сме второ качество хора, за да ни третират по този начин. Да не говоря пък колко трудно е да се намери бански, но аз си реших проблема като започнах да ходя по монокини.
    Трудно е даже да си купя конфекция. Ако дрехата не ми опъва на бюста, тя ми е много широка в талията и ханша, седи като подарена. И на този проблем си намерих решение, шия си сама дрехите.

  6. #21

    Подразбиране

    То да е голям,но поне да е с хубава правилна форма.Моите са от тези,които "гледат"надолу Надявах се след раждането да поувиснат и да се свият малко,но нищо такова не стана.Сега пак съм бременна и са ужасни-огромни,напращели...Няма да казвам колко сутиена съм си взела откакто съм бременна,и всички стоят неизползвани,защото просто не ми стават.Така че съм "за"пластична хирургия,поне в тази област.Мечтая за малки гърди-75 В,които да влизат в сутиен от 4лв.,с каквито е пълен нашият прословут пазар.Само да не чуе мъжът ми

  7. #22

    Подразбиране

    И аз си мечтая за 75 - Б. Ех, мечти..

  8. #23

    Подразбиране за лазера

    Реклама:
    дават гаранция до живот, но почти винаги се появява лек диоптър след години,особенно ако са те оперирали от -5 поне не е болезнено и е мн бързо
    Make love , not war!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •