Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18

Тема: HAE-SAK105_Someday

  1. #1

    Подразбиране HAE-SAK105_Someday

    След дълга почивка от моя страна ,нека Ви покажа с какво се занимавам в момента Този гоблен когато го видях бях сигурна ,че ще е мой и благодарение на TDK се сдоблих със схемата 90 цвята ,шия го на разграфена българска панама и със сигурност това няма да е единствения Хаед ,който шия ,защото за мое учудване се шие доста приятно
    Това е гоблена http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i...50ab6.jpg.html
    А ето и моя етап http://naninkam.snimka.bg/tapestries...23312.14908317 Малко е тъмен ,но не е от снимката, а самия гоблен е с доста тъмни цветове
    Редактирано от Nikol_82 : 20.07.2014 в 14:20.

  2. #2

    Подразбиране

    Чудесно ново начинание
    Аз мислех че е разработка на Рогоблен, но явно съм се заблудила
    както и да е получава се много красиво и естествено, ще очаквам с нетърпение новото ти етапче
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Smile

    И на мен много ми хареса гоблена, който си започнала. Аз не съм шила HEAD все още и затова ще ти следя с интерес етапчетата.

    Поздрави от мен
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета,радвам се ,че ви харесва,но аз нещо май...............тъмен ми се вижда и се чудя дали ще излезе сполучлив
    Редактирано от Nikol_82 : 20.07.2014 в 14:20.

  5. #5

    Подразбиране

    Нани гоблена е прекрасен и съм сигурна ,че като минеш още един ред ще се убедиш, че не е тъмен .
    Напредваш много бързо.

  6. #6

    Подразбиране

    Доколкото съм чела из форума-гоблените на ХАЕД стават малко по тъмни отколкото на картинките,но пък всичко което съм видяла ушито на тази фирма е прекрасно.Така че давай смело

  7. #7

    Smile

    Давай смело. Ще се получи страхотен гоблен. Не се отчайвай, няма лош гоблен след като знаеш колко труд хвърляш за даго направиш. Ние сме с теб.

  8. #8

    Подразбиране

    Честито ново начинание!

    Изборът е страхотен!

    А въобще не се притеснявай! Ще стане като картинката!
    Гарантирам ти!
    И аз минах през такива велики съмнения и колебания, но накрая резултатът беше много добър!

  9. #9

    Подразбиране

    Момичета,благодара на Бог ,че Ви има За куража и смелосста ,които ми давате Благодаря

  10. #10

    Подразбиране

    Много нежно!!
    Цитат Първоначално написано от Nikol_82 Виж мнение
    .....сигурност това няма да е единствения Хаед ,който шия ,защото за мое очудване се шие доста приятно


    Ти ми разби представите за Наед, винаги съм мислила ,че са трудни

  11. #11

    Подразбиране

    Nikol_82 давай смело, много добре се получава
    Нямам търпение да видя следващия етап...

  12. #12

    Подразбиране

    Ти ми разби представите за Наед, винаги съм мислила ,че са трудни[/QUOTE]

    И аз си мислех ,че са трудни,но не са чак толкова,а и са много приятни за шиене При тях липсва монотомността,която е при гоблените с малко цветове Хаед е интересен за шиене и увлича
    poepie,ново етапче да се надяваме скоро

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Нова съм във форума. Разглеждам и много ви се радвам! Тези гоблени на ХАЕД са направо приказка. Някой знае ли къде човек може да разгледа техен каталог и да си поръча нещо? Спорна работа на всички шиещи!

  14. #14

    Подразбиране

    И аз винаги се притеснявам, като почна ХАЕД, че става тъмен, но до края се прояснява. Някак си като не е цял винаги тъмнее доста. Не се притеснявай, продължавай смело. Работиш много бързо.
    А колкото до разработката - има такава и на друга фирма, но не съм сигурна дали не беше Леврон, а не Рогоблен... Наистина не помня.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Силно се вълнувам от развитието на твоята темичка, защото и аз съм му се заканила на този гоблен, за което също сърдечно благодаря на TDK!
    Много се надявам и стискам палци да се получи добре, дори вярвам, че ще е така!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •