как се справям ли ................ами никак, имам чуството че никога няма да мога да се отърва от целулита, до преди да родя малката нямах, но след това се появи от нищото и не мога да се отърва от него :twisted: . Използвала съм какво ли не , но като че ли най-добре ми се отразиха ампулите Елансил на Галеник, но не и на джоба ми - защото за 15 дни струва 45лв. Много съм изчела по този въпрос, на едно място казваха че утайката от кафето помагала, близо два месеца всеки ден миех банята - защото след един такъв масаж приличаше на кална баня, но .....не видяхсъществена разлика. Използвала съм маслата на Икаров, Ейвън също мат против целулит - никакъв резултат, същото беше и със DAVE..............От близо година имам масажен диск против целулит - използвам го всяка вечер заедно със антицелулитния крем на Дева, реших че не мога да давам луди пари при условие че няма резултат.........
Знам че трябва да се пие много вода, и след масаж да се затоплят проблемните зони, ходех и на масажи- та масажистката каза че каквото и да е мазилото важно е след това да се завиеш за малко за да може да навлезе навътре, трябва и да се стимулират - демек масажират лимфите зад коляното- но точно къде са - не знам :? ............мале ама се забравих, айде и другите да споделят опит