Да ви кажа честно, целулитът и стриите стават все по-голям проблем на младите момичета. Аз например съм на 18 години и имам стрии от 3 години и целулит от 2, като не бях нито рязко напълнявала или отслабвала, нито са ми генетично (нито бабите ми от двете страни, нито майка ми имат целулит или стрии)... Борбата ми с тях започна преди две, но нещо се бях запуснала и напълнях със 7 кила. Няма да ви разказвам за резултата подробно - бях релефна карта. Започнах да се мажа с какво ли не - първо беше с комбинирания лосион на AVON против стрии и целулит. Като цяло имаше ефект, но повече за стриите, отколкото за целулита. След това си взех на Икаров масажното масло против стрии, но него го ползвах две седмици и понеже само ме правеше мазна и цапаща, го спрях и си взех от крема на Oriflame против стрии. Вярвайте ми - РОДИХ СЕ! Този крем ми скри до голяма степен стрии, които имах от 3 години. Най-големия ми проблем са тези на жабките и над прегъвката на коляното, защото на млади години не мога да сложа нищо късо. Е.. след терапията с кремчето на Орифлейм мога да сложа гащички до коляното В момента използвам един крем на AVON, който беше много намален (мисля, че го взех за 6-7 лв.) и при него също виждам резултат, макар и не толкова фрапиращ, колкото беше при Oriflame-ското кремче Сменям толкова често продуктите, защото лекар ми каза, че ако ползвам само един ще действа до едно положение и после ще спре. Когато кожата се третира с много и различни неща има по-голяма вероятност от възстановяване. С целулита как се боря - бягах, когато имах свободно време. Увита в найлони в близкия училищен двор. Бягах докато се уморя или докато усетя, че вече всичко по мен се свлича от водата, която съм изкара Много повече от половината ми целулит изчезна, а и поуформих тялото си. Бягах вечер, към 10-10:30, защото тогава вече имам свободно време. Стриите могат да изчезнат напълно, защото човешкият организъм и специално кожата се обновяват на около 7 години, затова не се отчайвайте и бъдете постоянни, иначе наистина няма да има резултат! Стискам палци на всички, стискайте и вие на мен