Цитат Първоначално написано от caterina Виж мнение
Аз имах много положителен ефект след като ходех на фитнес във вторник, четвъртък и събота, в неделя на витоша, в банята с утайката от кафе масажи с остра гъба, пиех доста вода, а вечер като се намажа с антицелулитен гел отгоре завивах домакинско фолио, и пижамата отгоре и сутринта пак с кафето ... докато не се омъжих... при свекървата ми е неудобно да правя такива процедури, а и време няма ... обаче започнах да шия гоблени и ... ето ме тук

Точно това е решението-фитнес ,със засилено внимание на проблемните зони-обикновено на дупето,за което ви препоръчвам степер и упражнения за седалище на гладиатор.Движенията се правят докато не усетите силно парене в мускулите.Точно това парене унищожава гадния целулит .И много вода,но поне 1 ч преди и след тренировка.Всичко друго е загуба на пари-всичко съм пробвала.И шиенето на гоблени ни държи повече на диванчето,т.е. никакво движение.Не си давайте парите за мазила-купете си фитнес уред ако нямате време за тренировки в зала-на SPORTER са около 200 лв..Аз съм с три деца -познайте колко време има за мен!Бродирам нощем,а тренирам докато най- малката спи след обед-всичко е до организация и стимул.Ефектът от фитнеса е поразителен дори след втория месец.