Мили колежки, всичко в от глупавата храна дето я ядем и гадния стрес дето живеем: токсини + стрес = целулити мазнотии стрии и какви ли още не глупости.
трябва да си променим начина на живот - аз засега не съм хукнала на там ама малко по малко надявам се
ей тука има една госпожа http://www.bodyrock.tv/ и в този сайт много се надъхва човек. Каката натоварва много и хората първоначално се плашат
второто нещо йога / таз кака по горе ползва доста неща от йогата/ в ютубето аз признавам 3 ма учителя за сега обаче единия приказва на индийски със скапан дублаж на английски Баба Рамдев и той е по скоро един такъв за лечение е повече , другият е всеизвестния Бахарат Такур bharatthakuryoga тва му е акаунта в Youtube - той обяснява упражненията тооочно как трябва да са и тази кака sadie nardini ютубе:sadienardini от нея съм най доволна от йогите щото дава последователност от упражнения но единствените дето не искат пари са БОДИРокерите виж по горе И дават разни съвети за хранене които хич не са сложни

така че постоянство му е цаката