Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    Аз имах много положителен ефект след като ходех на фитнес във вторник, четвъртък и събота, в неделя на витоша, в банята с утайката от кафе масажи с остра гъба, пиех доста вода, а вечер като се намажа с антицелулитен гел отгоре завивах домакинско фолио, и пижамата отгоре и сутринта пак с кафето ... докато не се омъжих... при свекървата ми е неудобно да правя такива процедури, а и време няма ... обаче започнах да шия гоблени и ... ето ме тук

  2. #17

    Подразбиране

    Видът на козметиката зависи от вида кожа. Най – важно е кожата да бъде хидратирана, загубата на вода се отразява на еластичността, тена, появата на бръчки, а начина на хранене и жиовот, влияят върху появата на целулит.

    Всички антицелулитни кремове съдържат кофеин като активна съставка. Най – важното е да се поемат достатъчно количества вода на ден (минимум литър и половина), да има някаква минимална физическа активност, за предпочитане сутрин, когато организма изгаря излишните мазнини и балансирано хранене.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от caterina Виж мнение
    Аз имах много положителен ефект след като ходех на фитнес във вторник, четвъртък и събота, в неделя на витоша, в банята с утайката от кафе масажи с остра гъба, пиех доста вода, а вечер като се намажа с антицелулитен гел отгоре завивах домакинско фолио, и пижамата отгоре и сутринта пак с кафето ... докато не се омъжих... при свекървата ми е неудобно да правя такива процедури, а и време няма ... обаче започнах да шия гоблени и ... ето ме тук

    Точно това е решението-фитнес ,със засилено внимание на проблемните зони-обикновено на дупето,за което ви препоръчвам степер и упражнения за седалище на гладиатор.Движенията се правят докато не усетите силно парене в мускулите.Точно това парене унищожава гадния целулит .И много вода,но поне 1 ч преди и след тренировка.Всичко друго е загуба на пари-всичко съм пробвала.И шиенето на гоблени ни държи повече на диванчето,т.е. никакво движение.Не си давайте парите за мазила-купете си фитнес уред ако нямате време за тренировки в зала-на SPORTER са около 200 лв..Аз съм с три деца -познайте колко време има за мен!Бродирам нощем,а тренирам докато най- малката спи след обед-всичко е до организация и стимул.Ефектът от фитнеса е поразителен дори след втория месец.
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  4. #19

    Подразбиране

    Aз се справям с много усилия, масажи и използване на различни видове кремове. Използвала съм много видове и мисля, че няма особен ефект от тях. Чувала съм за антибиотик, който се прилага при целулит. Казва се Калцид ама не съм го пробвала. А стриите ги лекува само времето.

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране

    Вижте тази статия http://freya-aromati.com/presta/derm...ta-age-in.html
    Ако някой е чувал за тази чудесия може да просветли останалите.
    nikolay_mk@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Единственият успешен метод за отърваване от целулита и стриите е ходенето пеша, фитнеса, и много вода разбира се.
    Все пак - вижте нашите майки - колко от тях имат целулит или стрии или и двете. /а и не бива и да забравяме, че някога в училищата имаше и физическо, и отбори по футбол, волейбол, баскетбол и т.н. - явно е имало смисъл от тях, а сега децата бягат само от час или от отговорност /
    Всичко е в движението..... Така че повече движение, момичета! /И лично аз не вярвам, че всички тези козметични продукти имат някакъв ефект, по-скоро си играят със суетността на жените, които харчат луди пари, за да изглеждат добре, а всъщност ни трябва само един степер или посещения във фитнеса, и ходене пеша./

  8. #23

    Подразбиране

    Мили колежки, всичко в от глупавата храна дето я ядем и гадния стрес дето живеем: токсини + стрес = целулити мазнотии стрии и какви ли още не глупости.
    трябва да си променим начина на живот - аз засега не съм хукнала на там ама малко по малко надявам се
    ей тука има една госпожа http://www.bodyrock.tv/ и в този сайт много се надъхва човек. Каката натоварва много и хората първоначално се плашат
    второто нещо йога / таз кака по горе ползва доста неща от йогата/ в ютубето аз признавам 3 ма учителя за сега обаче единия приказва на индийски със скапан дублаж на английски Баба Рамдев и той е по скоро един такъв за лечение е повече , другият е всеизвестния Бахарат Такур bharatthakuryoga тва му е акаунта в Youtube - той обяснява упражненията тооочно как трябва да са и тази кака sadie nardini ютубе:sadienardini от нея съм най доволна от йогите щото дава последователност от упражнения но единствените дето не искат пари са БОДИРокерите виж по горе И дават разни съвети за хранене които хич не са сложни

    така че постоянство му е цаката

  9. #24

    Подразбиране

    Една приятелка ми препоръча антицелулитния гел на Билка, каза, че наистина й е намалил целулита, сега и аз го ползвам и много се надявам да има ефект.
    А мислите ли, че масажорите помагат?

  10. #25

    Подразбиране аз намерих начина :)

    Здравейте момичета, влязох и аз да споделя опита си с борбата с целулита. След раждането на втория ми син, беше нещо ужасно, хормонален дисбаланс :? По съвсем други причини започнах да се храня по Зоната и като страничен ефект получих и този подарък. Пиенето на много вода, както са споделили другите момичета, малко разходки и този хранителен режим и воала :mrgreen: всичко това го описах и в сайта си, на начала споделяне на опит :-)

  11. #26

    Подразбиране

    аз се оправих с натицелулитния гел и серум на кройтерхоф и с много вода и спорт само с мазане не става

  12. #27

    Подразбиране

    Аз се справих с много дренаж и масаж. Използвах вендуза + гел + олио и резултатите са магични, но не трябва да се спира, че всичко се връща, където си е било.

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    Това със стриите е много гадно, остават неприятни белези. Какви кремове използвате?

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •