Дали е тук мястото ,но реших и аз да споделя моите здравословни проблеми.От 97 год до 2004 все по операции,от миома ,бучки в гърдите ,хернии и накрая се установи че проблемите в гърдите ми били свързани с щитовидната жлеза.Оказа се че имам доброкачествен аденом на левия глоб.Оперирах се във Варна.Но сега имам други проблеми.Вече съм диабетичка.Това са 4 - я вид хапчета които пия в момента.Лимерал - 3 мг и [I]иофор 1000 мгт.Сега в събота си мерих кръвната захар на гладно 9.795 .За холестерола пък да не говорим , Триглицеридите - 5,699,HDL - холестерола е 0,99 а общия 7.10.За щитовиднатапия Еутиркс - 100 мг ,за високо кръвно пия ЕгилокR- 50 мг,Хиподехидра 25 мг,Норваск 5 мг иНитролонг 10 мг.Опитвах се да спазвам диети.А как да я спазя при наличието на толкова хапчета а имам и язва на стомаха.Какви ли не чайове съм пила а преди 2 год диетата на Дюкан.До миналата година задържах килограмите до октомври месец миналата година.С тази диета си развалих жлъчката и много други фактори ми повлияха и пак ги качих.Сега не смея да се качвам на кантара а от този диабет и немога да гладувам.Ако не ям започвам да треперя.Дайте ми съвет какво да направя.Трябва да отслабна но как.