Показване на 1 до 15 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    синът ми е на 5години и половина.до сега сме сложили всичките ваксини като бебе,но противогрипни не съм ползвала и нямам намерение.според мен ефекта ще е по-скоро отрицателен.гледам да залагам повече на природни продукти.затова давам ехинацея,витаминен сироп от аптеки лечител,и скоро чух за сребърната вода и купих.ползвам я при хрема.но тя има широко действие.поне така казват.

  2. #2

    Подразбиране

    Нямам намерение да влизам в полемика, както вече казах мненията за и против са много поляризирани, но всеки си има глава на раменете и може да вземе решение сам възоснова на информацията, която има, всеки си поема отговорността за себе си и своето дете.
    В момента не съм медицински работник, а бъдещ родител, но това че съм учила тези дисциплини ми помага да си направя изводите за себе си. Само ще кажа едно нещо. Според Конвенцията за правата на човека във връзка с постиженията на медицината всеки има право на информиран избор и право да откаже медицинска манипулация, а ваксината е медицинска манипулация. Не вярвам родителите да ги запознават предварително с инструкциите към ваксините, с възможните странични ефекти, с предупрежденията и противопоказанията, както и с Наредба 15 в частта и за противопоказанията, при които ваксиниране не се извършва или се отлага. По този начин те нямат възможност за информиран избор. Моето дете така или иначе няма да ходи на ясла и градина, поне до момента в който не премахнат официално даването на флуорирано мляко, което едва ли ще стане скоро. Но ще ми е интересно да наблюдавам епидемиите от болести, за които децата се ваксинират, сред ВАКСИНИРАНИ деца.

  3. #3

    Подразбиране

    Ще се изкажа пак и аз, макар, че нищо не разбирам от медицина, а още по-малко от химия, но според мен всеки би трябвало да има право на избор, а в момента ние нямаме право на такъв. Нагледах се на деца, особенно на близнаци, единият от който е пострадал от задължителни ваксини и косите ми се изправиха, моите деца също са под индиго. Благодаря на Господ, че засега всичко е наред и се надявам и занапред, но въпреки всичко свободата която имаме е измислена, те ни извиват ръцете. Тези ваксини ги вписват на сто места и включително и в книжката и ако не си Дж Пи на собственото си дете, няма как да го впишеш без да му сложиш ваксината
    А относно флурното мляко - аз категорично забраних на мойте деца още в 2-ра група да го пият и съм разговаряла с госпожите - те поне съ разбрани и нямам проблем.

  4. #4

    Подразбиране

    Проблема с флуорното мляко е, че доколкото знам, много други храни в градината се правят с него, не мога да му забраня да яде всичко, за щастие имам кой да ми помага, така че неходенето на градина няма да ми е проблем. От друга страна много лесно ще намеря Джи пи да ми напише ваксините, без да са правени, но не желая да участвам във фалшификации и изготвяне на документи с невярно съдържание, предпочитам да си отстоявам правата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •