Показване на 1 до 15 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Хора, а чели ли сте как протичат заболяванията, срещу които се бият задължителните ваксини и какви са последствията от боледуването? Аз прочетох само за тетанус и настръхнах. А децата непрекъснато се врат в разни места и се нараняват с мръсни предмети, от които могат да се заразят... Може и да съм параноик, но ще сведа риска от тетанус до минимум, доколкото зависи от мен. Също и от полиомиелит, и от всички ужаси, които благодарение на ваксините вече почти ги няма. И ще направя задължителните ваксини, когато ми се роди детето.
    Наистина е лошо, че някои хора правят много пари от ваксини, но в крайна сметка, това не прави последните безполезни.

  2. #2

    Подразбиране

    Присъединявам се напълно към мнението на
    ya-ya,и аз и съпругът ми сме лекари ,но не се занимаваме склинична ,а с лабораторна работа.Нашето мнение е категоречно ЗА задължителните ваксини,но никого не сме имунизирали децата си срещу грип.Дори имаме куриозни случаи 2-3 поредни зими в периода на Грипната епидемия.Децата ни бяха в санаториа лна детска гРадина ,която не затваряха през епидимията и не правеха сборни групи ,така през цялата грипна епидемия те си ходеха на градина и оставаха здрави!

  3. #3

    Подразбиране

    Като лекар и аз твърдо заставам зад задължителните ваксини , а по отношение на противогрипните ваксини - всеки има право на избор , ако няма ,разбира се , противопоказния за прилагането им.

  4. #4

    Подразбиране продължение

    тази статия мисля,че е особено подходяща за дискутирания проблем.

    http://www.puls.bg/health/motion/news_2697.html

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •