Показване на 1 до 15 от 35

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ще се изкажа пак и аз, макар, че нищо не разбирам от медицина, а още по-малко от химия, но според мен всеки би трябвало да има право на избор, а в момента ние нямаме право на такъв. Нагледах се на деца, особенно на близнаци, единият от който е пострадал от задължителни ваксини и косите ми се изправиха, моите деца също са под индиго. Благодаря на Господ, че засега всичко е наред и се надявам и занапред, но въпреки всичко свободата която имаме е измислена, те ни извиват ръцете. Тези ваксини ги вписват на сто места и включително и в книжката и ако не си Дж Пи на собственото си дете, няма как да го впишеш без да му сложиш ваксината
    А относно флурното мляко - аз категорично забраних на мойте деца още в 2-ра група да го пият и съм разговаряла с госпожите - те поне съ разбрани и нямам проблем.

  2. #2

    Подразбиране

    Проблема с флуорното мляко е, че доколкото знам, много други храни в градината се правят с него, не мога да му забраня да яде всичко, за щастие имам кой да ми помага, така че неходенето на градина няма да ми е проблем. От друга страна много лесно ще намеря Джи пи да ми напише ваксините, без да са правени, но не желая да участвам във фалшификации и изготвяне на документи с невярно съдържание, предпочитам да си отстоявам правата.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •