Според мен е хубаво да има различни мнения на хора професионално свързани с медицината, а и е нормално. А най-хубаво е, че нещата не са толкова крайни – само черни или само бели, и винаги може да се стигне до истината. Лошото е, че това продължава и дори в 21 век не може да се спре, защото се е узаконило. Безумна е схемата и с аспартама, и с флуорида, с глутамата и т.н. Все безумни схеми за пари!

Аз съм инженер, не съм лекар. Занимавам се с компютри и там технологиите се развиват ежечасно. (Защото не се тества върху хора, по-лесно е.) Всичко това се прави за пари. Пише се софтуер за мощни машини и ако не е съвместим със старите още по-добре - така клиента ще плати и за лиценз и за нов компютър (или поне ъпгрейд) Защо го казвам? Защото машината за пари е не само в тази област и не е измислена от вчера

А как може да се върти машината за пари в медицината?
България като член на ЕС е задължена да закупи опредено количество ваксини, и не вярвам да отречете, че ДжПи-тата получават бройки от тях, които да бият по план. Ако има нежелаещи, те убеждават до последно. Ако държиш на своето подписваш декларация, че ти носиш отговорност, а не личния лекар. Ако успеят да ти замажат очите (че едва ли не, ако откажеш ще минеш през ада) не ти я слагат, но се отмята, че е направена. Защото ако не я направи той, ще я направи следващия лекар и той ще получи 1.16 лв (сумата си я измислих!)

Много хубаво, че се споменават токсините в храните, полуфабрикати и козметиката. Пак ще кажа – Всеки Сам Прави Избора Си, купувайки даден продукт и ползвайки ваксина, лекарство, билка и т.н. Там пък (в хранително-вкусовата промишленост) с оцветители, подобрители и консерванти създават продукт, така че да е с търговски вид. За да има вкус на оригинален продукт, но да не съдържа оригиналната съставка. Така струва колкото истинското – 10 лв, но се влага 2 лв от сумата. Така чистата печалба расте. Пак машина за пари.

Я-я, все пак гледай филма (ако все още не си)
НаЗдраве и късмет