Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 35 от 35
  1. #31

  2. #32

    Подразбиране

    Има ли официален документ (декларация или подобен) за отказ от ваксиниране по задължителния календар, за възрастни или деца?
    Възможно ли е само да се занесе молба свободен текст на JP-то? Какво да предприеме човек ако JP-то вземе да увърта?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rodich Виж мнение
    Има ли официален документ (декларация или подобен) за отказ от ваксиниране по задължителния календар, за възрастни или деца?
    Възможно ли е само да се занесе молба свободен текст на JP-то? Какво да предприеме човек ако JP-то вземе да увърта?
    Има такъв документ, който се издава от лекар специалист, поне при малкия ми син беше така. Ама доколкото разбирам ти питаш за твой отказ нека лекарите се изкажат.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  4. #34

    Подразбиране

    Няма документ, просто отиваш и казваш, че няма да ваксинираш повече, най-много Джипито да поиска да се подпишеш в журнала. И да увърта какво, няма с полиция да ваксинира детето я.

  5. #35

    Подразбиране

    Реклама:
    Как пък за всичко сме най-зле в Европа. Всяка нова ваксина влиза в задължителния календар. А в толкова други страни са само препоръчителни и хората имат право на избор.
    Аз четох и се информирах много. Взех решение за детето си. Никакви глоби или закони не могат да ме накарат да тровя детето си.
    А фалшифициране ако се случва, то е защото, като е смотан закона, хората си търсят решение.
    За съжаление на бебчетата на някои жени, родили вболница и подписали отказ от ваксини,в се пак им набоцкват децата. Това бе една от причините да родя в къщи.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •