Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Игра Анхор

    Съберете 6 етикетчета от мулине Анхор и ги изпратете заедно с коректно попълнен талон до 11 декември 2009 г.

    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...ame+anchor.htm
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за информацията.Ще се пробвам.То никога, нищо не съм печелила,но така или иначе имам конци.....

  3. #3

    Подразбиране

    На националната среща във Варна ще присъстват и представители на Коутс, които ще ни запознаят с всички промоции. А може би ще има и изненади.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Преди няколко години пак имаше такава игра с изпращане на етикети , аз им изпратих.Спечелих една хавлия за баня с логото на анхор.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз си свалих толона за попълване,ще ги изпратя другата седмица.Мерси,Ели,за инфото!

  6. #6

    Подразбиране

    Талон от магазин ли да си вземем или да си свалим от посочената страница

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    На националната среща във Варна ще присъстват и представители на Коутс, които ще ни запознаят с всички промоции. А може би ще има и изненади.
    Toва е супер! Преди да имаме ценови листи на Вилер и Роял Париж, говорих с тях често по телефона за цена на този или онзи модел, често и на мейла. Ще се радвам да се запозная с тях!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Може и принтиран не е задължително от магазин (Аз звънах и попитах
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  9. #9

    Подразбиране

    И на мен днес ми дадоха такова талонче.Смятам да участвам.Ако знаех по-ранооооо щях да им пратя една торба талончета с по 6 етикетчета от мулинета....наскоро ги изхвърлих и сега ме е яд

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Тук са печелившите http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...or+winners.htm

    Честито!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •