Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Уважаема Госпожо,
    Винаги е имало, има и ще има хора, които по една или друга причина ще изливат "помия" върху някого. Както Вие изказвате своето мнение, така и аз да кажа своето. От 4 години пазарувам от тези "боклуци". Защо един път не видях това, за което Вие говорите? Изпратила съм и мой близки, защо никой не сподели това ваше мнение или тези два гоблена са били приготвени специално за Вас като поръчка - "боклуци". Ако не излеем една кофа с боклук срещу някого няма да сме българи.
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата. Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата.
    Ама сериозно ли? Я си вижте обяснението.....

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ..... ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! .....Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Явно е дошъл момента да ни научите да бродираме
    Очаквам отново Вашето включване и създаване на тема с уроци


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата.
    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството![/QUOTE]



    Някои се изказа неподготвен май-май ....
    Миличка бъди човек и научи кое как се бродира и тогава взимай думата .
    Може би работиш за тази фирма и искаш да я защитиш, но не се получи.
    Нищо чудно че и комплектовките не са сполучливи - кой да знае ....

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    Уважаема Госпожо,
    Винаги е имало, има и ще има хора, които по една или друга причина ще изливат "помия" върху някого. Както Вие изказвате своето мнение, така и аз да кажа своето. От 4 години пазарувам от тези "боклуци". Защо един път не видях това, за което Вие говорите? Изпратила съм и мой близки, защо никой не сподели това ваше мнение или тези два гоблена са били приготвени специално за Вас като поръчка - "боклуци". Ако не излеем една кофа с боклук срещу някого няма да сме българи.
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата. Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството!
    Явно и ти си от фирмата, щом знаеш, че синът ми изпрати подробен e-mail. Хората разбраха колко сте наясно със гобленарството. Няма отговор на е-mail-a. Дори и не очаквам. И тази "кофа с боклук" е излята само върху такива като ГЕРИКА, които си го заслужават. ГЕРИКА = НИСКО КАЧЕСТВО И ЛОШО ОБСЛУЖВАНЕ.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •