Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
Не се хабете момичета!Аз съм Варненка и съм посещавала магазина няколко пъти,по точно барачката им.Е това,че всичко е потънало в прах и мръсотия-няма значение,но продавачката беше арогантно нахално натрапчива личност,която бълваше насреща ми калба цигарен дим и явно лъхаше на някакъв долнопробен алкохол.До тук добре,аз все пак ще си купувам само гоблен,а не барака с алкохоличка.Бях си харесала една коледна красота и поисках да я видя от близо и така се започна моята епопея по пазаруването.Ще ви спестя грубите приказки и поведение на тази жена.Заминах си с празни ръце,нагрубена и ядосана.След една седмица отивам пак надявайки се този път на трезвена работничка,уви,лош късмет и направо си излязох без да искам да гледам каквото и да било.Реших да си поръчам по телефона.Разговарях директно със собственичката, но и аз незнам защо не се оплаках.Най-сетне се разбрахме какво искам и кога да си го взема от магазина.За по сигурно все се обаждах по телефона и чакането ми не продължи много,само два месеца и половина.Най-после отидох в магазина,където имаше нова продавачка и си взех многострадалният гоблен.На пакета нямаше превод и се наложи свекър ми да превежда,после започнах да шия и по някое време се оказа ,че ми липсват два цвята.Е,вече побеснях и дадох воля на гнева си.Обадих се по телефона и си потърсих правото на много търпелив клиент,но дамата ми затвори слушалката.Аз вече бях безкрайно изморена и се отказах от тази безсмислена битка.И до ден днешен този гоблен не е за вършен.Изводите си правете вие!
Извинявайте, но това което прочетох са пълни глупости!
Пазарувам от същата фирма вече трета година. Имам над 15 техни гоблена. Всичко е повече от ПРЕКРАСНО, конците винаги достигат, но самият начин на ушиване , и бода са по-специфични, което ще рече ако не се спазват точните указания, конците наистина няма да стигнат. Ако шиете така наречения гоблен бод, в никакъв, ама в никакъв случай конците няма да достигнат!!Всичко това си е обяснено в указанието на гоблена!
Относно продавачката. Жената е повече от мила. Това, че има някои пороци от рода на тютюнопушене, си е лично нейно решение. Относно алкохола......това вече е злобно от Ваша страна, госпожо, просто защото сте " била" леко афектирана от отношението и към Вас, или може би не Ви е свалила звезди от небето.
От този пост наистина лъха някаква злоба ...уфффф