marulka_s, ти някакви конкретни доказателства относно "местната вносителка" (ако става въпрос за Герика-Дименшънс) имаш ли? - или просто така си приказваш Защото аз например мразя голословните обвинения и ми се ще да да се обосновеш.

Аз например не мисля така. И ето как ще го обоснова:

1. Отиваме на официалният саит на Dimensions (http://www.dimension-crafts.com) на страница "International Distributors" и какво да видим - на трето място в списъка фигурира ред

"Gerika ET Bulgaria gerika_dimensions@abv.bg 359 8 88 8711500 "

Я-я-я, казвам си аз - Значи самата фирма Dimensions признава Герика за свой официален вносител

2. Имам няколко гоблена от Герика и съм виждала "оригинал от Америка" и трябва да ти кажа че ТОЛКОВА добър фалшификат никой българин не може да направи Доколкото разбирам тук ги отварят за да сложат печат на схемата и да приложат инструкция на български.

А това че споменават гобленовия бод - ами какво да правят като нашенки просто не щат да бродират с кръстчета. Моите познати поне... традициите са страшно нещо понякога

И за да не мислиш че Герика са ми много мили и близки - да ти кажа и една критика. В настоящият момент чакам един гоблен вече 2 месеца и май още 2 седмици се очертава да почакам - иде ми да ги убия