Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте, реших и аз да се включа по темата на Герика-Дименшънс Варна. Аз бях продавачка в магазинчето за гоблени още преди да се премести на Дрин. Работих там няколко месеца. За собственичката нямам какво да кажа. Шила съм доста от американските гоблени, наистина са много хубави, но трябва внимателно да се прочете упътването към тях. Относно конците, на мен ми отне доста време докато разбера как става, тъй като има гоблени в които се шие по 1, по 2 - различни нишки от цвят, някъде има и по 3. От значение също са контурите, те дооформят гоблена изцяло. Отначало е малко трудно,особенно ако сте начинаещи, но който има желание се справя. Поне докато аз работех в магазинчето не е имало проблеми с клиенти.

  2. #2

    Подразбиране

    Да се включа и аз по темата .В момента шия гоблен на Дименшън .Нямам никакви забележки относно комплектовката.Всичко е много точно ,конци,схема и обяснение на български .
    Благодаря на an-lee че сподели с нас за неуспешните разработки на Герика.
    Може да са представители на Дименшън за България,но това не ги прави и добри дизайнери на гоблени.Ако ставаше с гледане и кучето щеше да е месар
    Редактирано от pepina : 25.08.2009 в 10:50.

  3. #3

    Подразбиране

    Уважаема Госпожо,
    Винаги е имало, има и ще има хора, които по една или друга причина ще изливат "помия" върху някого. Както Вие изказвате своето мнение, така и аз да кажа своето. От 4 години пазарувам от тези "боклуци". Защо един път не видях това, за което Вие говорите? Изпратила съм и мой близки, защо никой не сподели това ваше мнение или тези два гоблена са били приготвени специално за Вас като поръчка - "боклуци". Ако не излеем една кофа с боклук срещу някого няма да сме българи.
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата. Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата.
    Ама сериозно ли? Я си вижте обяснението.....

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ..... ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! .....Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Явно е дошъл момента да ни научите да бродираме
    Очаквам отново Вашето включване и създаване на тема с уроци


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата.
    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството![/QUOTE]



    Някои се изказа неподготвен май-май ....
    Миличка бъди човек и научи кое как се бродира и тогава взимай думата .
    Може би работиш за тази фирма и искаш да я защитиш, но не се получи.
    Нищо чудно че и комплектовките не са сполучливи - кой да знае ....

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    Уважаема Госпожо,
    Винаги е имало, има и ще има хора, които по една или друга причина ще изливат "помия" върху някого. Както Вие изказвате своето мнение, така и аз да кажа своето. От 4 години пазарувам от тези "боклуци". Защо един път не видях това, за което Вие говорите? Изпратила съм и мой близки, защо никой не сподели това ваше мнение или тези два гоблена са били приготвени специално за Вас като поръчка - "боклуци". Ако не излеем една кофа с боклук срещу някого няма да сме българи.
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата. Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството!
    Явно и ти си от фирмата, щом знаеш, че синът ми изпрати подробен e-mail. Хората разбраха колко сте наясно със гобленарството. Няма отговор на е-mail-a. Дори и не очаквам. И тази "кофа с боклук" е излята само върху такива като ГЕРИКА, които си го заслужават. ГЕРИКА = НИСКО КАЧЕСТВО И ЛОШО ОБСЛУЖВАНЕ.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •