Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с Дени.
    Конците на Дименшънс наистина са ДМС, но се багрят специално за тях. Те са по-матови и нямат блясък, така както другите конци на ДМС. Ефектът идва от шиенето на мартеница. Другото, което ми направи впечатление е, че в края конеца винаги леко се разнищва.
    В руските форуми много подробно са описани всички предимства и недостатъци на тези гоблените.
    И наистина като извади оригиналните конци и ги подмени със стандартните, какво ще ги прави другите? Та в гоблена, който шия сега има 11 единични конеца.
    И аз се пробвах по палитрата на ДМС и Анхор са приравня конци от един гоблен - и се отказах естествено. Нищо свястно не се получи.
    Ето тук може да се види оригинал и гоблен, шит с приравнени конци. Загледайте небето.
    http://nellli.multiply.com/photos/album/52

  2. #2

    Подразбиране

    Фантазия, прочетох отново всички мнения и не мисля че някой те е обидил или нападнал, или поне не е било умишлено. Това е форум и всеки изразява мнение, каквото и да е то и мисля, че всички са наясно по въпроса.
    Искрено се надявам да не оставеш с лоши чувства към съфорумките.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, и аз се изненадах от коментарите по повод магазина на Герика във Варна. Наистина досега не съм шила нито един гоблен на Дименшънс, но то е, защото нещо не мога да се справя с кръстатия бод Опитах с една зодия на Ланарте и я изоставих ... Колкото пъти съм била в магазинчето, винаги са ме посрещали с много внимание, но в никакъв случай натрапчиво. Като знам на какви нацупени екземпляри съм попадала в София например, а и във Варна, мисля, че можем само да благодарим на тези жени затова, че ги има. Не ги познавам извън работата им в магазина, но като клиент, макар и потенциален, държанието им ми харесва.

  4. #4

    Подразбиране Въпрос

    А каде се намира магазина във Варна имам желание и аз да го посетя тепърва съм започнала да шия но ми е много интересно и нямам търпение
    да си избера нещо,само че не съм шила кръстчета . Позната ми каза ,че може да се шие вместо кръстчета 1: 4 но незнам какъв ще е ефекта,затова питам да отида да разгледам.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Данка Виж мнение
    А каде се намира магазина във Варна имам желание и аз да го посетя тепърва съм започнала да шия но ми е много интересно и нямам търпение
    да си избера нещо,само че не съм шила кръстчета . Позната ми каза ,че може да се шие вместо кръстчета 1: 4 но незнам какъв ще е ефекта,затова питам да отида да разгледам.
    На улица Дрин, близо до Колхозния пазар. Намира се в една барака, магазинчето не е голямо.

  6. #6

    Подразбиране здравеите

    аз подкрепям Марулка,язьк че представлява американска фирма ,забутана барака ,полвината гоблени са приснети
    за нищо на света конците не са Дмц,тук ги подменят и то собственичката

  7. #7

    Подразбиране Димешънс

    Намерих го наистина е много неугледно въздържах се да си взема нущо,
    начинаеща съм и шия първия си гоблен който е доста голям и е 1*1
    справям се но става по бавно от китайските сайтове си свалих на Димешънс
    ще си комплектовам сама във форума има и таблици за конците,не съм шила кръстчета но като започна ще питам .
    Благодаря ,супер сте без този форум как щях да се науча

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •