Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ditkins Виж мнение
    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!
    Имаш ли касова бележка? И да нямаш - Върни го! Ако се дърпат им спомени, че ти си клиент и ги заплаши с комисията за защита на прават на потребителите! Огледай се и за данни на фирмата - МОЛ, телефон за контакт и адрес на регистрация! Ако ги намериш, си ги запиши демонстративно. Ако не- накарай ги да ти ги продиктуват! Така ще се шашнат от данъчни и други, че може освен да ти върнат парите, може и да ти платят да си мълчиш


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от ditkins Виж мнение
    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!
    Това, че схемат ти е във Формат А3 притеснява ли те? Защото аз съм си купувала схеми на Леврон, които също са в този формат, както и комплектовките на Казанлъшките гоблени...

  4. #4

    Подразбиране

    cherrylady , това би трябвало да я питеснява.Няма гоблен на Дименшънс,чиято схема да е 18 страници във формат А3 и този гобле да се шие 1:1 или 1:4.
    Казвала съм няколко пъти,ще кажа пак.Гоблените,които не са произведени в България,като основен бод използват кръстчета.Някои фирми като Дименшънс използват за ефект идруги видове бодове с различен кат конец.Основен е както вече казах - кръстчето.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз останах с впечатление , че тя си е поръчала от другите разработки на Герика - не от Дименшънс... Явно грешката е моя, за което се извинявам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •