Цитат Първоначално написано от Yasna Виж мнение
здравейте момичета кокичета доста отдавна не съм се появявала в сайта но сега ме провокирате не искам да кажа че съм една от първите шила гоблен на дименшанс но имам 3 готови на стената закупени от герика и ушити от мен като кподеля и това че имам мостар коне в реката мадона феруча майчина ласка сравнявам и разликата е от небето до земята последните опоменати ми се иска да ги сваля от стените по въпроса за комплектовка тук всеки който отвори един такъв гоблен ще се увери че всичко е окомплектовано в оригинал няма какно да се съмнявате купете и ушийте мисля че повече няма да погледнете български гоблени цената е сносна правих сравнение като сложа транспорта превода и притеснението кога ще го получа разликата в цената се компенсира приятни велигденски празници ви пожелава ясна
Лелееееее......... не съм даскалка, ама такива тъпагьоски постове не бях срещала тук!!! Нямам идея на колко години си Yasna, но ако имаш дори и начално образование- ти е в повече........ Срамота, направо ме е срам, че има толкова неграмотни хора като теб в нашата България. Ти чувала ли си понятието ПУНКТОАЦИЯ изобщо Все си представях нещо, ама такъв патологичен случай като твоето не бях срещала.............
Каквото мнение да имаш, по какъвто и да е въпрос, едва ли някой ще те разбере. Твоето не е мисъл.............. нямам думи повече.....