Гоблените им са скъпи. Тези на Дименшънс може и да са хубави, но тези които са комплектовани от тях самите са БОКЛУК. Поисках 1:1, а когато се прибрах вкъщи макар и на опаковката да пишеше 1:1 на схемата пишеше 1:4 и нямаше инструкции за шиене. Цената на "Коне на водопой" и "Буйни коне" е по 27лв на бройка. Но са небрежно комплектовани, омотани конци, без самостоятелна опаковка. Схемите им са копирани и некадърно е трита номерация от легендата на някои от тях. Отидох в барачката им и се опитах най-спокойно да обясня какъв е проблема. Продавачката започна да се заяжда и каза, че тя била изрядна понеже нали е издала касова бележка и няма никаква вина. Каза, че няма да ми върне парите. А съгласете се 27лв кой би дал за нещо, което не е качествено. И с шефката говорих, тя пък каза, че схемите били от Милена стил, (защото аз казах, че тяхните схеми са четливи). За капак внучката й започна да приказва толкова нагло и брутално, че цялата картинка стана смешна. Жалко наистина, че са представители на фирма като Дименшънс. И както казаха по-горе в e-bay са по евтини. Но това е Не си ценят клиентите тези хора. А човек се лъже веднъж Няма да съм първата, няма да съм и последната.