Показване на 1 до 15 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marulka_s Виж мнение
    Знам, че така наречената вносителка на Дименшънс си ги комплектова тук в България гоблените. В момента шия Japanese maiden оригинал от Америка и съм много доволна, но оригиналът си е оригинал. Иначе гоблените им са изключително красиви, но трябва да се спазва инструкцията, видовете бодове, броя нишки, с които се шие, ефектът и резултатът си заслужават.
    Не мисля ,че е така Гоблените си идват комплектовани само
    указание на български прилагат тук

    Трябва да се шие точно по указания начин -конеца отзад трябва да
    е отвесно ,а не полегато както е при повечето гоблени .Незная дали съм ясна в обясненията си ,но в комплектовката всичко си е описано има и нагледно показно

  2. #2

    Talking

    Цитат Първоначално написано от pepina Виж мнение
    Не мисля ,че е така Гоблените си идват комплектовани само
    указание на български прилагат тук

    Трябва да се шие точно по указания начин -конеца отзад трябва да
    е отвесно ,а не полегато както е при повечето гоблени .Незная дали съм ясна в обясненията си ,но в комплектовката всичко си е описано има и нагледно показно
    Ами ясно ми е, защото така го и шия, аз нямам нищо против оригиналите на Дименшънс, но закупени от Америка А и аз съм писала, че трябва да се внимава в схемата и инструкциите, да се спазват видовете бодове, броя на нишките. Може да се шие с една нишка, но може и с четири

    Ето го моето творение до тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=101881&photo=6

    Аз лично не бих "спонсорирала", а и не го правя, местната "вносителка"

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •