Е, аз не съм варненка, но за последните две години съм посещавала магазина 4 пъти. Не съм попадала на алкохоличка. И двете продавачки бяха много любезни и приказливи. Преди седмица си купих два гоблена от златната им колекция, като предварително се обадих по телефона да питам дали ги имат в наличност и жената ми ги запиза за 4 дни. В гоблените има само указание на български за конците - цветове и връзки, за да можеш да си ги подредиш. Всички други бодове са дадени на гърба на схемата, като към тях има толкова подробно нарисувано указание, че не е нужно да знаеш езика.
Много съм изненадата от написаното от фантазия. Във всички форуми за гоблени, отзивите за това магазинче са изключително ласкави.
Е вярно, не е голям и лъскав магазин, който да привлича погледите на клиентите като мънисто папагал, но точно в това му е чара. Малка барачка, с любезна продавачка и безброй много красоти по стените.
Гоблените пристиган в оригинал и в България само ги отварят, за да сложат указанието.
Искрено се надявам, това с фантазия да е просто лош късмет. Защото моите впечатления са отлични /пък и не само моите/.