Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 90

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    нещо се измести темата

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  2. #2

    Подразбиране

    Видях в сайта на фирмата - нови гоблени на Герика.Доколкото разбирам става дума за техни разработки,а не за оригинали на фирмата/имам предвид Дименшънс/.Някой знае ли нещо повече- качество,цени?

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Видях в сайта на фирмата - нови гоблени на Герика.Доколкото разбирам става дума за техни разработки,а не за оригинали на фирмата/имам предвид Дименшънс/.Някой знае ли нещо повече- качество,цени?
    От коя част точно от сайта се разбира, че разработките са на Герика
    би ли посочила текста или да ни дадеш линк?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    zaek ги е посочил.Пише "гоблени Герика".Шият се 1:1 или 1:4-това ме наведе на мисълта,че се касае не за оригинали.......

  6. #6

    Подразбиране

    МНОГО СТЕ ПРАВИ, ЧЕ ТЕЗИ МОДЕЛИ НА ГЕРИКА /не на Дименшънс комплектите/ НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО. ПО- КРИВО ОТРЯЗАНА ПАНАМА /ако може да се каже, че това е панама - пълен боклук/ И ПО-НЕПОДРЕДЕН КОМПЛЕКТ С КОНЦИ ДОСЕГА НЕ БЯХ ВИЖДАЛА! НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ОТ ТЯХ, ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ МНОГО! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ КОМПЛЕКТ ГОБЛЕН ЗА 65 лв. МОЖЕ ДА ИЗГЛЕЖДА ТОЛКОВА ЗЛЕ! БЛАГОДАРЯ ВИ ГЕРИКА!!!

  7. #7

    Подразбиране

    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ditkins Виж мнение
    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!
    Имаш ли касова бележка? И да нямаш - Върни го! Ако се дърпат им спомени, че ти си клиент и ги заплаши с комисията за защита на прават на потребителите! Огледай се и за данни на фирмата - МОЛ, телефон за контакт и адрес на регистрация! Ако ги намериш, си ги запиши демонстративно. Ако не- накарай ги да ти ги продиктуват! Така ще се шашнат от данъчни и други, че може освен да ти върнат парите, може и да ти платят да си мълчиш


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от ditkins Виж мнение
    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!
    Това, че схемат ти е във Формат А3 притеснява ли те? Защото аз съм си купувала схеми на Леврон, които също са в този формат, както и комплектовките на Казанлъшките гоблени...

  10. #10

    Подразбиране

    cherrylady , това би трябвало да я питеснява.Няма гоблен на Дименшънс,чиято схема да е 18 страници във формат А3 и този гобле да се шие 1:1 или 1:4.
    Казвала съм няколко пъти,ще кажа пак.Гоблените,които не са произведени в България,като основен бод използват кръстчета.Някои фирми като Дименшънс използват за ефект идруги видове бодове с различен кат конец.Основен е както вече казах - кръстчето.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз останах с впечатление , че тя си е поръчала от другите разработки на Герика - не от Дименшънс... Явно грешката е моя, за което се извинявам

  12. #12

    Подразбиране

    НЯМАМ КАСОВА БЕЛЕЖКА, НЯМА И ДА ИМАМ . АЗ АКО БЯХ ОТ ВАРНА ЩЯХ ДА ХОДЯ ДА СЕ РАЗПРАВЯМ, АМА СЪМ МНОГО ДАЛЕЧ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ

  13. #13

    Подразбиране

    Все пак можеш да попиташ какво може да се направи

    Комисия за защита на потребителите звено гр.Варна
    Адрес: 9001 гр.Варна, ул."Бдин" №14А, пк. 61
    тел.052 / 603 778

    http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...cument_id=118#
    а чрез линка може да се търсят координати на комисията в различни градове


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    http://gerika3.hit.bg/gerika1.htm

    Дотук видях модели на Dome, Anchor, HAED, Золотое Руно - интересно кои още фирми не успявам да разпозная.

  15. #15

    Подразбиране

    Има още Гобленсет,Рогоблен и дори една лична разработка на една рускиня.Момичето е уведомено вече,че една българска фирма безогледно го е окрала.Дано може да се направи нещо,относно авторските права.Ето това е гоблена:


Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •