Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 90
  1. #31

    Подразбиране Въпрос

    А каде се намира магазина във Варна имам желание и аз да го посетя тепърва съм започнала да шия но ми е много интересно и нямам търпение
    да си избера нещо,само че не съм шила кръстчета . Позната ми каза ,че може да се шие вместо кръстчета 1: 4 но незнам какъв ще е ефекта,затова питам да отида да разгледам.

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Данка Виж мнение
    А каде се намира магазина във Варна имам желание и аз да го посетя тепърва съм започнала да шия но ми е много интересно и нямам търпение
    да си избера нещо,само че не съм шила кръстчета . Позната ми каза ,че може да се шие вместо кръстчета 1: 4 но незнам какъв ще е ефекта,затова питам да отида да разгледам.
    На улица Дрин, близо до Колхозния пазар. Намира се в една барака, магазинчето не е голямо.

  3. #33

    Подразбиране здравеите

    аз подкрепям Марулка,язьк че представлява американска фирма ,забутана барака ,полвината гоблени са приснети
    за нищо на света конците не са Дмц,тук ги подменят и то собственичката

  4. #34

    Подразбиране Димешънс

    Намерих го наистина е много неугледно въздържах се да си взема нущо,
    начинаеща съм и шия първия си гоблен който е доста голям и е 1*1
    справям се но става по бавно от китайските сайтове си свалих на Димешънс
    ще си комплектовам сама във форума има и таблици за конците,не съм шила кръстчета но като започна ще питам .
    Благодаря ,супер сте без този форум как щях да се науча

  5. #35

    Подразбиране

    abe hora vzemete se v ruce. mn sa hubavi goblenite. u6ila sum sewernoto siqnie i e nai-hubaviq goblen koito sum vijdala. nali znaete prikazkata za grozdeto i lisicata(e vie ste w rolqta na lisacata :P)

  6. #36

    Подразбиране

    Преди време бях писала мнение ,но то се отнасяше за обслужването на продавачката.Сега мога да изкажа мнение за самите гоблени на Дименшънс.ПРЕКРАСНИ СА!А собственичката след като пазарувах няколко пъти от нея(не знам дали имат още продавачки )ме посрещна вежливо и ми е приятно да ходя в барачката.Ако е имало нещо в миналото,то сега обслужването е удоволствие за клиента.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Преди време бях писала мнение ,но то се отнасяше за обслужването на продавачката.Сега мога да изкажа мнение за самите гоблени на Дименшънс.ПРЕКРАСНИ СА!А собственичката след като пазарувах няколко пъти от нея(не знам дали имат още продавачки )ме посрещна вежливо и ми е приятно да ходя в барачката.Ако е имало нещо в миналото,то сега обслужването е удоволствие за клиента.
    Гоблените са хубави много спор няма но са тройно и четворно по-скъпи отколкото в e-bay.В това се убедих от личен опит.

  8. #38

    Подразбиране

    Гоблените им са скъпи. Тези на Дименшънс може и да са хубави, но тези които са комплектовани от тях самите са БОКЛУК. Поисках 1:1, а когато се прибрах вкъщи макар и на опаковката да пишеше 1:1 на схемата пишеше 1:4 и нямаше инструкции за шиене. Цената на "Коне на водопой" и "Буйни коне" е по 27лв на бройка. Но са небрежно комплектовани, омотани конци, без самостоятелна опаковка. Схемите им са копирани и некадърно е трита номерация от легендата на някои от тях. Отидох в барачката им и се опитах най-спокойно да обясня какъв е проблема. Продавачката започна да се заяжда и каза, че тя била изрядна понеже нали е издала касова бележка и няма никаква вина. Каза, че няма да ми върне парите. А съгласете се 27лв кой би дал за нещо, което не е качествено. И с шефката говорих, тя пък каза, че схемите били от Милена стил, (защото аз казах, че тяхните схеми са четливи). За капак внучката й започна да приказва толкова нагло и брутално, че цялата картинка стана смешна. Жалко наистина, че са представители на фирма като Дименшънс. И както казаха по-горе в e-bay са по евтини. Но това е Не си ценят клиентите тези хора. А човек се лъже веднъж Няма да съм първата, няма да съм и последната.

  9. #39

    Подразбиране

    аз съм ушила два на дименшънс, майка ми един. и двете сме доволни и от обслужването и от комплектовките, за другите фирми нямам наблюдение точно в този магазин


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  10. #40

    Подразбиране

    Здравейте, реших и аз да се включа по темата на Герика-Дименшънс Варна. Аз бях продавачка в магазинчето за гоблени още преди да се премести на Дрин. Работих там няколко месеца. За собственичката нямам какво да кажа. Шила съм доста от американските гоблени, наистина са много хубави, но трябва внимателно да се прочете упътването към тях. Относно конците, на мен ми отне доста време докато разбера как става, тъй като има гоблени в които се шие по 1, по 2 - различни нишки от цвят, някъде има и по 3. От значение също са контурите, те дооформят гоблена изцяло. Отначало е малко трудно,особенно ако сте начинаещи, но който има желание се справя. Поне докато аз работех в магазинчето не е имало проблеми с клиенти.

  11. #41

    Подразбиране

    Да се включа и аз по темата .В момента шия гоблен на Дименшън .Нямам никакви забележки относно комплектовката.Всичко е много точно ,конци,схема и обяснение на български .
    Благодаря на an-lee че сподели с нас за неуспешните разработки на Герика.
    Може да са представители на Дименшън за България,но това не ги прави и добри дизайнери на гоблени.Ако ставаше с гледане и кучето щеше да е месар
    Редактирано от pepina : 25.08.2009 в 11:50.

  12. #42

    Подразбиране

    Уважаема Госпожо,
    Винаги е имало, има и ще има хора, които по една или друга причина ще изливат "помия" върху някого. Както Вие изказвате своето мнение, така и аз да кажа своето. От 4 години пазарувам от тези "боклуци". Защо един път не видях това, за което Вие говорите? Изпратила съм и мой близки, защо никой не сподели това ваше мнение или тези два гоблена са били приготвени специално за Вас като поръчка - "боклуци". Ако не излеем една кофа с боклук срещу някого няма да сме българи.
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата. Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Много се увлякох в обяснения, затова бъдете хора и ценете труда и качеството!

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! Затова да ви кажа: когато гоблена е 1:1 - четири квадрата от схемата отговарят на един квадрат от панамата и 1:4 - един квадрат от схемата отговаря на един квадрат от панамата.
    Ама сериозно ли? Я си вижте обяснението.....

  14. #44

    Подразбиране

    venci, не се излагайте с обясненията и не подвеждайте начинаещите. 1:1 си е 1:1 - едно квадратче от схемата отговаря на едно квадратче от панамата.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от venci Виж мнение
    ..... ЯВНО НЕ СТЕ НАЯСНО С БРОДИРАНЕТО! .....Изпратете е-mail и на другите фирми да си коригират схемите- Солария, Гинокардия и др.

    Явно е дошъл момента да ни научите да бродираме
    Очаквам отново Вашето включване и създаване на тема с уроци


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •