Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 90
  1. #61

    Подразбиране

    http://gerika3.hit.bg/gerika1.htm

    Дотук видях модели на Dome, Anchor, HAED, Золотое Руно - интересно кои още фирми не успявам да разпозная.

  2. #62

    Подразбиране

    Има още Гобленсет,Рогоблен и дори една лична разработка на една рускиня.Момичето е уведомено вече,че една българска фирма безогледно го е окрала.Дано може да се направи нещо,относно авторските права.Ето това е гоблена:


  3. #63

    Unhappy

    Цитат Първоначално написано от Ghibli Виж мнение
    http://gerika3.hit.bg/gerika1.htm

    Дотук видях модели на Dome, Anchor, HAED, Золотое Руно - интересно кои още фирми не успявам да разпозная.
    Има и на Artecy, тези хора наистина са безочливи

  4. #64

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от ditkins Виж мнение
    ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ СХЕМАТА НА СРЕДНО ГОЛЯМ ГОБЛЕН 1:1 /30х40 см/ МИ Е ИЗПРАТЕНА НА 18 страници А3 ФОРМАТ. ТАКОВА НЕЩО ВИЖДАЛИ ЛИ СТЕ? ПЪЛЕН АБСУРД!!! ВСЕ СЪМ ШИЛА, АМА ..... НЯМАМ ДУМИ!!!
    Това, че схемат ти е във Формат А3 притеснява ли те? Защото аз съм си купувала схеми на Леврон, които също са в този формат, както и комплектовките на Казанлъшките гоблени...

  5. #65

    Подразбиране

    cherrylady , това би трябвало да я питеснява.Няма гоблен на Дименшънс,чиято схема да е 18 страници във формат А3 и този гобле да се шие 1:1 или 1:4.
    Казвала съм няколко пъти,ще кажа пак.Гоблените,които не са произведени в България,като основен бод използват кръстчета.Някои фирми като Дименшънс използват за ефект идруги видове бодове с различен кат конец.Основен е както вече казах - кръстчето.

  6. #66

    Подразбиране

    Аз останах с впечатление , че тя си е поръчала от другите разработки на Герика - не от Дименшънс... Явно грешката е моя, за което се извинявам

  7. #67

    Подразбиране

    Момичета, а как поръчвате от Герика - аз от няколко дни им пиша на ел поща и набирам мобилните телефони от сайта им, но никой не ми отговаря, а искам да поръчам - помогнете ако можете

  8. #68

    Подразбиране

    АЗ СИ ПОРЪЧАХ ГОБЛЕНА ПО ИМЕЙЛА ИМ. ОТГОВОРИХА МИ ХОРАТА, ДАЖЕ МИ СЕ И ОБАДИХА, ПОНЕ С ТОВА ПРОБЛЕМИ НЯМАШЕ. ОТНОСНО ФОРМАТА А3, НЯМА НИЩО ЛОШО, НО НА ТОЛКОВА СТРАНИЦИ МИ Е МНОГО НЕУДОБНО ЗА ШИЕНЕ, ОСОБЕНО КОГАТО СЕ НАВЛИЗА ОТ СХЕМА В СХЕМА. АМА КВО ДА СЕ ПРАВИ, РАЗПЪВАМ ЧАРШАФИТЕ НА ЗЕМЯТА И СИ ИГРАЕМ НА ПРЕСКОЧИ КОБИЛА

  9. #69

    Подразбиране

    Предлагам такива постове като последните три - толкова неграмотно написани - да се изтриват.


    Никой ли не чете правилата за общуване във форума???????
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  10. #70

    Подразбиране

    И аз тъкмо това се чудех-как може такова неграмотно писане?

  11. #71

    Подразбиране

    Майка ми ме е възпитала добре, иначе щях да ти отговоря подобаващо на просташкия коментар.

    Освен ужасяващата неграмотност, видяхме и 'дълбоките' ти проникновения.

    Хайде изтрий сама гениалните си постове, за да спестиш труда на Стас.

    Използвай бутона "Промени" - "изтрий" и оттам "изтрий съобщение". Не трябва да си много умен, за да се справиш.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yasna Виж мнение
    здравейте момичета кокичета доста отдавна не съм се появявала в сайта но сега ме провокирате не искам да кажа че съм една от първите шила гоблен на дименшанс но имам 3 готови на стената закупени от герика и ушити от мен като кподеля и това че имам мостар коне в реката мадона феруча майчина ласка сравнявам и разликата е от небето до земята последните опоменати ми се иска да ги сваля от стените по въпроса за комплектовка тук всеки който отвори един такъв гоблен ще се увери че всичко е окомплектовано в оригинал няма какно да се съмнявате купете и ушийте мисля че повече няма да погледнете български гоблени цената е сносна правих сравнение като сложа транспорта превода и притеснението кога ще го получа разликата в цената се компенсира приятни велигденски празници ви пожелава ясна
    Лелееееее......... не съм даскалка, ама такива тъпагьоски постове не бях срещала тук!!! Нямам идея на колко години си Yasna, но ако имаш дори и начално образование- ти е в повече........ Срамота, направо ме е срам, че има толкова неграмотни хора като теб в нашата България. Ти чувала ли си понятието ПУНКТОАЦИЯ изобщо Все си представях нещо, ама такъв патологичен случай като твоето не бях срещала.............
    Каквото мнение да имаш, по какъвто и да е въпрос, едва ли някой ще те разбере. Твоето не е мисъл.............. нямам думи повече.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #73

    Подразбиране

    м да, госпожа Герика го е закъсала явно. ми така ще е, с тези к**венски номера дето върти.
    Я, послушай 3axap и се самоизтрии.

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yasna Виж мнение
    вие даскалите по грамотност не се чудете толкова няма да ви остане време за бродиране
    Няма нужда човек да е "даскал"за да види че си неграмотна.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Моите уважения към учителите, но е очевадно, че твоите "даскали" повече са шили и са правили нещо друго отколкото да те ограмотяват!
    Чак ми става жал за теб Да не говорим за неграмотност гарнирана с наглост
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •