Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 90 от 90
  1. #76

    Подразбиране

    Боли ме когато сутрин вляза в интернет и прочета в електронните издания на вестниците неграмотно написани заглавия,да не говорим за статията.Когато вляза в хипермаркетите и етикетите на артикулите са с правописни грешки,когато ми изпратят преписки от полицията пълни с правописни грешки,да не говорим за дознанията и т.н.Това е -да сме българи и да допуснем езикът ни да бъде изгубен.
    Ясна поздравления от мен.Ти си една горда българка!

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Няма нужда човек да е "даскал"за да види че си неграмотна.
    Има и запетайки!

  3. #78

    Подразбиране

    За точките - да не говорим.Ясна и завършена мисъл.Не знам защо, но въпреки използването на думата "даскал "като обида, не ме впечатлява толкова,колкото арогантния тон и бедния език в изказа .С този чат ,на не знам какъв си език,унизява българската ни реч и ми е болно ,че няма да има вече кой да възкликне,"че и ний сме дали нещо на света". А " даскал" е призвание ,чест,гордост,не унижение,защото е трудно да си такъв цял живот и да си останеш такъв-търсещ ,новатор, борбен и възпитаващ с държание ,поглед, обаяние ,дори и с усмивка.

  4. #79

  5. #80

  6. #81

  7. #82

  8. #83

    Подразбиране

    shemata koqto tarsq e vliubeni
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #84

  10. #85

    Подразбиране

    Първо - това е разработка на една рускиня.Герика няма нищо общо със създаването му.По каква причина го представят в сайта си не знам, но не е коректно.
    Второ - схеми се искат в тази тема:

    ЗАЯВКИ ЗА МЕСЕЦ....... в случая АВГУСТ

    Горните две само като уточнение.Иначе ще ти изпратя схемата.

  11. #86

    Подразбиране

    Здравейте!

    Намерих информация за промените , свързани с производство на гоблени от Dimensions.

    http://www.stitch.su/articles/nabory...-komplektaciya

  12. #87

    Подразбиране

    По повод горния гоблен - Герика са представители и на Криф и една гръцка фирма-щампи и затова вероятно е в сайта им.Видях щампа на Криф ,на която пишеше ,,By Gerika".

  13. #88

    Подразбиране

    и вече изчезнаха от сайта на криф като представители. бързо се проявяват навсякъде. а от опит номерата на конците в дмц не отговарят изобщо

  14. #89

    Подразбиране

    Първо искам да кажа,че съм далеч от мисълта да защитавам или обвинявам.Напоследък много ме интересуват гоблените на Дименшънс и затова доста се рових.Тук във форума попаднах на доста критики към вносителя за бг.
    Да си призная честно знаейки как стоят нещата в нашата мила родина съм по-склонна да повярвам в лошите отзиви.Но попаднах на чужди сайтове,където се разискваха точно недостига на конци и факта,че се случва редовно.Но пък нямало проблем да се изпратят липсващите.
    Ето линк за да не приказвам напразно.
    http://www.crossstitchforum.com/viewtopic.php?t=8131

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Не заемам ничия позиция, само искам да споделя, че миналата седмица при мен дойде клиентка, закупила гоблен на Герика - БЕСЕДКА КРАЙ ПОТОКА, за помощ. От снимката не ставаше ясно какво представлява гоблена, а като капак посочения размер бе за 1:4, а на етикета се мъдреше надпис, че се шие 1:1. Нямам нищо против фирмата, но мисля, че снимката и етикета са също толкова важни, както и съдържанието.Нали от него получаваме нужната информация.

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •