Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Магазини в София

    Тъй като ми се налага от другата седмица да прекарам повече време командирована в София,бих помолила за съвет!Моля ви кажете,какви магазини за гоблени ми препоръчвате?Ще съм ви благодарна ,ако ме инструктирате как да стигна до тях.

  2. #2

    Подразбиране

    Мога да ти препоръчам да разгледаш магазина на Хр. Ботев /Шехерезада./Намира се в близост до спирката на трамвай № 6 и 9 след бул.Сливница в посока от гарата към пл.Възраждане.В близост е магазина на ДМЦ на паркинга на пазара Кирков. Голямо обяснение ако искаш повече обяснения пиши.
    Дано и някой друг ти обясни по-добре.Зависи къде ще бъдеш настанена има и на други места.

  3. #3

    Подразбиране

    ето нагледно, отбялязано с хиксче магазините за които Илияна говори

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ви мили момичета.не съм чак толкова безпомощна........ще ги пообиколя.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! интересувам се -къде се намират магазините за гоблени в София и кои от тях са по- добри / ?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lenao Виж мнение
    Здравейте! интересувам се -къде се намират магазините за гоблени в София и кои от тях са по- добри / ?
    Много магазини има, зависи, какви гоблени търсиш, на коя фирма. .

  7. #7

    Подразбиране

    А дали магазините за гоблени работят в неделя / в София /?

  8. #8

    Post

    Реклама:
    Здравейте момичета и момчета...тъй като в тази тема са упоменати магазините в София няма да отварям нова, а само ще я допълня с един въпрос.
    Ако някой от вас знае има ли коледни намаления в тези или други магазини за гоблени и конци моля, да сподели с нас...

    И една информация за тези от вас, които пазаруват от фирма "Ади-ТA"...
    От 10.01 ще се намира на нов адрес /за кой ли пореден път / ...
    http://www.dmcbg.com/
    Редактирано от neonila : 23.12.2011 в 16:53.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •