Показване на 1 до 15 от 25

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Вместо да се възмущавате защо не дойдете и да допринесете за сбъдване на американската мечта и в България.Америка не е панацея и там има бедни ,корупция ,мръсотия в големите градове и безкрайна бюрокрация.Нашите чиновници са нищо пред тях,но едно е вярно ,спазването на закона,защото ако не си платиш данъците или здравната осигуровка никой лекар няма да те погледне,пък изобщо да не говорим за Бързата помощ,можеш да разчиташ евентуално само в клиниките за бедните латиноамериканци.Пиша това като човек редовно посещаващ тази държава.Така ,че с какво допринесохте Вие за да се превърне България в цветуща държава?Много е лесно да се хули държавата,но нали ние сме тази държава!

    Роси, питате ме с какво допринесох аз да се превърне България в цветуща държава. Не обичам да говоря за себе си, но Вие питате, затова трябва да отговоря. В продължение на 25 години имах собствен бизнес и се занимавах с различни дейности, създавах работни места, плащах си данъците, както и осигуровките на служителите си, но не успях. Защо ли? Ами защото си мислех, че с много труд ще постигна всичко, което искам, но този закон там не важи. На Вас случвало ли ви се е да спите само по 4 часа в продължение на седмица и през останалото време да работите? На мене да, много пъти. Не успях да направя България, по-красива, но с последната си работа мисля че успях да направя хиляди жени по-красиви и по-щастливи.
    През всичките тези години се опитвах да помагам финансово на много хора, които дори не познавам. Тук в този форум има хора, които могат да го докажат. Помагала съм и на ансамбъл "Чудесия". В продължение на години се грижех за дете сираче.
    Вие преценете дали достатъчно съм направила или не.
    Редактирано от decor : 08.08.2014 в 20:28.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •