Показване на 1 до 7 от 7

Тема: FlashGet

  1. #1

    Подразбиране FlashGet

    Споделих с вас, че схемите ми се отварят само до някъде и спират и ме посъветвахте да използвам FlashGet.Имам тази програма, но не знам как да работя с нея Помогнете ми.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей darri,

    от тук можеш да изтеглиш документация на български език как се работи с програмата, ако пак има проблем пиши. :wink:

    http://www.amazesoft.com/fgbulhlp.zip

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря,flame.
    Изтеглих материала и сега почвам да се образовам
    Ако има нещо неясно ще питам
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  4. #4

    Подразбиране

    Менютата на въпросната програма също могат да станат на български от View - Language има много езици вкючително и български

  5. #5

    Подразбиране

    Jovany за пореден път се убеждавам, че знаеш много неща.Още веднъж благодаря
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  6. #6

    Подразбиране

    За нищо.
    Нали за това сме тук да споделяме опит

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Забравих да ви благодаря още веднъж и да ви кажа, че с FlashGet вече сме на ти Свалям схеми като за три живота напред
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •