Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Smile Търся....схема за плетка...

    Здравейте,момичетата!Много ви моля,ако някой може да ми помогне с една плетка,която плетох преди години,но сега не мога да се сетя как точно беше.Става въпрос плетка,която мисля,че се казва пачи крак или поне аз така я помня.В готов вид представлява точно стъпчици на пате.Незнам дали го обясних добре,надявам се да ме разберете.

  2. #2

    Smile ТЪРСЯ...схема за ...

    Редактирано от pakpak : 17.10.2009 в 09:12.

  3. #3

    Подразбиране

    leisi, за жакардова плетка ли става въпрос? двуцветна? Имам нещо такова. Ще потърся и ще ти изпратя схемата.
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  4. #4

    Подразбиране моля за помощ

    момичета моля да ми помогнете ако можете.колежката ми си купи ново жилище и иска да и изплета покривка на една кука.проблема е че иска да е с котки.ако можете да ми помогнете ще съм ви безкрайно благодарна

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili2024 Виж мнение
    момичета моля да ми помогнете ако можете.колежката ми си купи ново жилище и иска да и изплета покривка на една кука.проблема е че иска да е с котки.ако можете да ми помогнете ще съм ви безкрайно благодарна
    Ох ...с много трудна задача си се наела.
    Има схеми с пеперуди, с фазани ...но с котки...трудна работа..

    Защо не избереш някое хубаво моделче за покривка, остави ги тия котки.

  6. #6

    Подразбиране

    еми желание какво да се прави.ако не открия котки ще е нещо друго

  7. #7

    Подразбиране

    С какви размери трябва да е покривката?
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Дали някой може да ми помогне как се плете това? Харесва ми, а немога да разбера как е плетката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Като го гледам май е на една кука плетено,но ако беше снимано по-малка част,но по-ясно щях да разбера и как.Нямаш ли и друга снимка?Иначе е много красива бебешка пелена.По-опитните плетачки може да ти помогнат повече от мен.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  11. #11

    Подразбиране

    Нямам друга снимка, съжалявам. Много искам да разбера как се плете, а немога да го схвана. Благодаря, че се включи в разгадаването.

  12. #12

    Подразбиране

    Увеличих я но не се вижда плетката каква е .

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leisi Виж мнение
    Здравейте,момичетата!Много ви моля,ако някой може да ми помогне с една плетка,която плетох преди години,но сега не мога да се сетя как точно беше.Става въпрос плетка,която мисля,че се казва пачи крак или поне аз така я помня.В готов вид представлява точно стъпчици на пате.Незнам дали го обясних добре,надявам се да ме разберете.
    Ще се опитам да ти обясня, дано да ме разбереш.
    От лицевата страна ловиш 3 бримки наведнъж, изваждаш бримка, но все още не изпускаш 3-те бримки, правиш 1 наметка и отново пъхаш шиша в 3-те бримки и вадиш пак бримка- така се получават 3 бримки. След това от опаковата страна си ги изплиташ опакова новите 3 бримки. Това е всичко, дано да съм го обяснила добре...

  14. #14

    Подразбиране

    Красе, а 3 бримки от лицевата страна наведнъж ли ги изплиташ? Не се ли увеличават така бримките? Аз както си го представям... Ако изплета 3 наведнъж, ще се увеличат бримките с по 1 на всяка фигура (нали имаш 2 извадени и една намятка м/у тях).....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Красе, а 3 бримки от лицевата страна наведнъж ли ги изплиташ? Не се ли увеличават така бримките? Аз както си го представям... Ако изплета 3 наведнъж, ще се увеличат бримките с по 1 на всяка фигура (нали имаш 2 извадени и една намятка м/у тях).....
    От 3бр.-вадиш 3бр, т.е. 3 свиваш, от тях вадиш 3- 1+наметка+още една- това всичко от 3-те бр. Получава се от 3бр. вадиш 3бр.Няма нищо сложно- опитай.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •