Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 151

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Разгледай тази тема:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1905
    Миличка , разгледах я, но не открих нищо като за мен и моята претенциозна дъщеричка.... очаквам още предложения
    Редактирано от silvinka_66 : 16.03.2012 в 09:34.

  2. #2

    Подразбиране

    Привет ,момичета . Видях страхотни неща.БРАВО!!!!!!!!!!!

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Страхотни неща сте показали.

  5. #5

    Подразбиране

    Обеците ми за бала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    И едно колие пак за бала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Smile

    Моля за помощ
    Това е модела:
    m_DSC03725.jpg m_DSC03726.jpg
    Проблема ми е в тази средната част /като мрежичка/:
    m_DSC03727.jpg


  8. #8

    Подразбиране

    Така като го виждам,се плете изцяло -мрежичка, плитка,квадратчетата.Просто обърни вертикално показаното и редовете си следват един след друг.В плетачните книги името на "мрежичката "е паяжина.Плетката е на една кука.

  9. #9

    Smile

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Така като го виждам,се плете изцяло -мрежичка, плитка,квадратчетата.Просто обърни вертикално показаното и редовете си следват един след друг.В плетачните книги името на "мрежичката "е паяжина.Плетката е на една кука.
    Благодаря!
    В електронната книга намерих това за плетката:

    Плетка паяжина Плете се на отиване и връщане. Изплита се синджир.
    1-и ред — изплита се 1 нисък бод върху предпослед*ната бримка от синджира * с куката се из*тегля дълга бримка, намята се конецът на куката и се промъква през изтеглената бримка, след което се изплита нисък бод; изтегля се пак дълга бримка, намята се конецът на куката и се промъква през изтегления бод и пак се изплита нисък бод; прескачат се 4 бримки от синджира и в следващата бримка се изплита нисък бод
    2-и ред — работи се както 1-и ред, като ниският бод се изплита върху ниския бод между двете изтеглени бримки от предишния ред; про*дължава се по същия начин.


    Надявам се да мога да схвана.....

  10. #10

    Подразбиране

    Прощавай,но нямах книга ,за да ти цитирам плетката.Всяка плетка започва със синджир. В случая ще трябва да следиш последователността на различните плетки като зареждаш върху него. Първият ред е най- труден,нагоре следваш редовете и различните плетки. Успех.Ще помагаме.

  11. #11

    Подразбиране х

    В моите архиви намерих това описание. Книжката е мноооооого стара
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    КЕЛЕБЕК

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    В кои български списания за една кука има най-хубави схеми? Трябват ми, защото искам едни списания за бродерия, но в замяна искат български списания за плетене на една кука.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  14. #14

    Подразбиране относно бг списания за плетки на една кука

    в нашите списания има хубави на Царица къщовница и други но знаците са едни а се плетат по друг начин.така,че си решаваш ти.в Facebook има много схеми и списания,но са online.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Дано да съм полезна и не съм много закъсняла, но все пак в отговор на Slasch за плетката соломонов възел - https://www.youtube.com/watch?v=z9Zhx5LBJqQ съжалявам, че толкова късно видях въпроса.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •