Показване на 1 до 9 от 9

Тема: здравейте

  1. #1

    Подразбиране здравейте

    Здравейте и от мен.Казвам се Силвия и съм от Русе.Отдавна открих форума,но едва сега се осмелих да пиша.Много обичам да шия гоблени,но за жалост ми остава твърде малко време за тях,а минутите,които отделям за тези страници са кратко откъсване от работа и ангажименти.Приятно е да откриеш хора,които се уважават и си помагат.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей, Силвия!Наистина не винаги имаме време да шием, но можем да се насладим на красотите ,сътворени от другите.Добре дошла сред нас!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря и на двете за топлото посрещане

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей, Силвия, и добре дошла!

  6. #6

    Подразбиране

    Здравей,мила.И аз сам едва от скоро тук,но разбрах,че тук има невероятни момичета,които са готови винаги да посъветват и да ти дадат помощ и съвет!!!Значи ще кажем спокойно:“Който шие гоблени,зло не мисли“Добре дошла и ти!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Добре дошла сред нас! Ние сме си малко опиянени от гоблените и силно пристрастени . Пожелавам ти да откриеш много нови приятели и много гоблени които да ушиеш с удоволствие.

  8. #8

    Подразбиране

    Мислех че само аз се чувствам така.Този форум явно ни прави зависими.:Успокоих се че проблема не е в мен.Много,многоза всички тук

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Силве! Радвам се, че с нас ти е харесало и ти пожелавам много нови приятели и много ушити гоблени!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •